reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres po łyżeczkowaniu

karolina95x

Aktywna w BB
Dołączył(a)
25 Marzec 2021
Postów
87
Cześć dziewczyny, jestem miesiąc po zabiegu łyżeczkowania po pustym jaju. Mam pytanie do Was, jak u Was było po łyżeczkowaniu z okresem? Kiedy przyszedł? Czy długo czekałyście? I jak to jest z owulacją po 1 okresie, wystąpiła u was? Wiem że każdy organizm jest inny, ale jestem ciekawa jak było w Waszym przypadku.
 
reklama
Ja dostałam po każdym łyżeczkowaniu w okolicy 5 tygodni po zabiegu. Dodam że miałam bardzo długo plamienia i bóle.
 
Ja krwawiłam dokładnie 3 dni, tydzień plamiłam, bolało mnie 2 dni po łyżeczkowaniu, od tamtej pory nic się nie dzieje
To myślę że musisz poczekać. Ja się umówiłam po 4 tyg do ginekologa na kontrolę. A co do dni płodnych to nie pomogę bo ja po drugim zabiegu długo czekałam z kolejna ciąża a po pierwszym nie myślałam o tym.
 
Dziewczyny a jak wyglądał u Was ten pierwszy okres po zabiegu? Ja miał zabieg 18 kwietnia, 6 tc. Przez półtora tygodnia lekkie plamienia i potem nic. 30 kwietnia miałam wizytę u mojego ginekologa, powiedział że wszystko ok, macica wróciła do swoich rozmiarów. Dziś mija 26 dzień od zabiegu. Od dwóch mam lekkie plamienia , ale dosłownie takie że trzeba się przyjrzeć żeby to dostrzec. Dziś jedno lekkie plamienie, ale mocny ból pleców i pobolewanie jajników jak przy okresie. Czy to okres?
 
Myślę że to prawdopodobne, ja miałam zabieg 17.03 a okres po 26dniach także w terminie , następny po 28dniach
 
Cześć dziewczyny, jestem miesiąc po zabiegu łyżeczkowania po pustym jaju. Mam pytanie do Was, jak u Was było po łyżeczkowaniu z okresem? Kiedy przyszedł? Czy długo czekałyście? I jak to jest z owulacją po 1 okresie, wystąpiła u was? Wiem że każdy organizm jest inny, ale jestem ciekawa jak było w Waszym przypadku.
Ja dostałam równo 6 tygodni po łyżeczkowaniu.
Niestety nie robiłam sobie testów owulacyjnych więc nie umiem Ci odpowiedzieć na to pytanie ale po 3 miesiącach jak już dostaliśmy zielone światło żeby starać się o kolejną dzidzię to udało nam się za pierwszym razem 😊
Więc życzę powodzenia!
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem miesiąc po zabiegu łyżeczkowania po pustym jaju. Mam pytanie do Was, jak u Was było po łyżeczkowaniu z okresem? Kiedy przyszedł? Czy długo czekałyście? I jak to jest z owulacją po 1 okresie, wystąpiła u was? Wiem że każdy organizm jest inny, ale jestem ciekawa jak było w Waszym przypadku.
ja dostałam okres w następnym miesiącu od łyżeczkowania
 
reklama
Do góry