reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres po porodzie

Dołączył(a)
16 Czerwiec 2015
Postów
1
Czesc dziewczyny.
Pod koniec lutego urodzilam dziecko.Na poczatku karmilam piersia, pozniej dokarmialam az w koncu przestalam calkiem.
Jakis miesiac, moze dwa juz nie karmie.
Nadal nie mam okresu i zaczynam sie martwic.Czy mialyscie podobnie?? Boje sie kurde zrobic test bo w sumie z narzeczonym kochalismy sie..
 
reklama
ja po porodzie @ nie miałam półtorej roku z tym że ja karmiłam piersią a jak odstawiłam to pokazał się po miesiącu
 
Ja urodziłam w listopadzie. Karmie piersią raz dwa razy dziennie i miesiączki póki co brak.
Jeśli podejżewasz ciążę to może zrób test. Jeśli wyjdzie negatywny to poczekała bym miesiąc,a jeśli nadal @by nie było to może coś z hormonami nie tak.
 
Każda kobieta po porodzie inaczej dostaje okres. Ja pamiętam, że po pierwszym porodzie karmiłam synka prawie 2 lata, a okres dostałam po ok 7-8 m-cach od porodu, po drugim porodzie karmiłam ponad 2 lata a okres pojawił się w równe pół roku po porodzie. Teraz jestem 2 m-ce po 3 porodzie i na razie karmię piersią a okresu brak, ale nie panikuję, bo wiem, że okres może wrócić w każdej chwili.
 
Do góry