reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres

Mama Kubusia❤️

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Lipiec 2022
Postów
57
Hejka
Miała któraś z was tak że skończył wam się okres i za 5 dni pojawił się znowu?

Przepraszam że tutaj o tym pisze ale najszybciej dostanę tutaj odpowiedź.
 
reklama
Nie miałam ale nie jest to normalne. Udaj się do lekarza
Mam do ginekologa 7 lutego. A powiedz mi czy zrobić jakieś badanie np estradiolu bo w ostatnich wynikach miałam <73 estradiolu. Może to istotne ale biorę Duphaston od 18 dnia cyklu z powodu nieregularnych miesiączek (od 2020r) po ciąży też musiałam brać bo nie występowała ale było ok do pewnego momentu gdzie zaczęłam chorować na niedoczynność tarczycy, diabetolog też mi zalecił pić inofem 2x1 i mój okres wyglądał tak że np 2 dni byl później nie a za chwilę wrócił i był.
 
Witam, u mnie się tak przytrafiło w zeszłym roku . Pierwsza miesiaczka trwała 6dni przerwa dokładnie 5 dni i kolejna która trwała kolejne 5 dni .. byłam u dwóch ginekologów badania itp żadnych nie prawidłowości do dnia dzisiejszego nie wiem czym było to spowodowane
 
Witam, u mnie się tak przytrafiło w zeszłym roku . Pierwsza miesiaczka trwała 6dni przerwa dokładnie 5 dni i kolejna która trwała kolejne 5 dni .. byłam u dwóch ginekologów badania itp żadnych nie prawidłowości do dnia dzisiejszego nie wiem czym było to spowodowane
U mnie w badaniach wyszło estradiol niższy bo norma jest od 84pg/ml a ja miałam <73 pg/ml i to był 2 dzień cyklu.
 
Do góry