reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okresu nie mam już tydzień

Dołączył(a)
13 Kwiecień 2023
Postów
4
Cześć dziewczyny. Mianowicie wygląda to tak. Ostatni okres miałam 6 marca. Teraz od tygodnia brak. Robiłam 5 testów , każdy ujemny. Byłam u ginekologa i dostałam duphaston na wywołanie okresu oraz dużo badań do zrobienia, które mam wykonać w trakcie okresu.Stwierdził, że macica powinna się złuszczać bo jest gruba. Zaczynam brać duphaston od jutra, ponieważ partner wraca za tydzień i nie chcę w tym czasie dostać okresu z odstawienia. Wczoraj wieczorem dostałam minimalnego plamienia na różowo,myślałam że to na okres ale dziś kompletnie czysto. Od 4 dni sprawdzam temperaturę w pochwie i jest 37,5 . Od czasu do czasu rwie mnie prawy jajnik i lekkie bóle piersi jak na okres. Ale jego nawet nie widać. Ciąża chyba wykluczona bo u ginekologa byłam 2 dni temu. Poradźcie co robić, bo mam straszne nerwy. Aha dodam, że mam założoną wkładkę miedzianą i okresy raczej regularne ew 2 dni opóźnienia.
 
reklama
Ale co dokładnie chcesz wiedzieć?
Dłuższy cykl może trafić się zawsze. Być może był to cykl bezowulacyjny. Jeśli już pojawiło się plamienia, to ja bym jednak podpytała lekarza, czy warto brać duphaston. I musisz pamiętać, że @ może pojawić się także w trakcie jego przyjmowania 🤷‍♀️
 
U ginekologa widać by był ciaze dopiero od bety ok 1000.czyli jakoś 5 i pół tygodnia.
Nie wiem jak długie masz cykle.

A może Ci sie przesunęła owulacja i okres dopiero za kilka dni przyjdzie :)
 
Poczekaj jeszcze autorko, dopiero tydzień nie masz. Słuchaj ja też tak miałam, że myślałam, że już okres dostanę, też robiłam po kilka testów i koniec końców wyszło, ze jestem w ciąży ;) Pierwsze badania nigdy tak wcześnie nic Ci nie pokażą.
 
Do góry