reklama

okropny stomatolog z katowic

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez aleksandra1979, 24 Lipiec 2009.

1. aleksandra1979

aleksandra1979 Początkująca w BB

Witam chciałam ostrzec wszystkie mamy przed stomatologiem (pedodontą) dr Brzozowską z Przychodni w Katowicach ul. Dworcowa. Bylam tam ze swoimi dziecmi potraktowala ich bardzo okrutnie wiercenie bez znieczulenia jak poprosilam o znieczulenie dla dzieci to uslyszalam ze podwazam jej kompetencje . Moje dzieci maja uraz do stomatologa na cale zycie zaluje ze tam poszlam ostrzegam wszystkich to nie stomatolog tylko potwor.

2. snowgirl26

snowgirl26 Początkująca w BB

a ja się nie mogę zgodzić. Znam Panią doktor bo moja córka od 8 miesiąca walczy z próchnicą i Pani doktor pomogła nam bardzo. Jest dziwna...ciężko się nie zgodzić że jest czasem nie miła...ale chyba to nie o to chodzi. Córce 2 razy borowała zęby...2 dwójki bo groziła jej zgorzel... zęby miała jak pergamin.Dodam, ponieważ sama mam wykształcenie medyczne że u takich małych dzieci nie stosuje się znieczulenia. poza tym to trwało dosłownie 2-3 sekundy. Pani doktor zmroziła miejscowo ząbka i tyle. Teraz ma 3 lata wszystkie zęby na miejscu nic nie wyrywaliśmy...Dewiza Pani doktor to po prostu mycie zębów po każdym posiłku soczku itp. I to działa. Gdybyśmy pilnowali dzieci to nie musiałyby tak cierpieć. To też tyczy się mnie.

3. reklama
  4. Keta

Keta Początkująca w BB

Stanowczo odradzam Doktor Brzozowską. Po roku chodzenia do niej okazało się, że jej leczenie nosi poziom komuny- dokładnie na tym etapie się pani zatrzymała. Leczy na siłę, mała wyła z bólu kiedy hakiem rozwalała Jej dziąsła. Coś strasznego dziecko ma traumę i zanosi się z płaczu kiedy widzi lekarza. Zmieniłam dentystę i okazało się, że dziecko wcale nie musiało mieć takiego leczenia bo teraz są nowocześniejsze metody!!! Jestem wściekła na Brzozowską!!! Jak można tak okrutnie leczyć maluszki!!!
    Polecam klinikę doktora Borczyka na Ptasim osiedlu, są cudowni.

5. Bimbambom25

Bimbambom25 Aktywna w BB

No właśnie mi się też wydaje, że z tym znieczuleniem u maluszków to chyba nie zawsze można i jednak zaufalabym tu dentystce.
    A jak Ci nie pasuje ta konkretna stomatolog, to zanim wybierzesz nastepną, to zerknij np na listę polecany dentysta z serwisu ZnanyLekarz.pl i poczytaj opinie - zawsze to mniejsze prawdopodobieństwo, że znów się natkniesz na jakiegoś "potwora" jak to ujęłaś

6. Ania.

Ania. Fanka BB :)

7. MolaAg

MolaAg Zaciekawiona BB

My do tej pory korzystam z tego centrum i bardzo sobie je chwalimy. Polecam!

8. kisielowa

kisielowa Zaciekawiona BB

Pan Borczyk ma głowę do prowadzenia tych klinik,obydwie zasługują na pochwałe - klinika stomatologii dziecięcej jest świetnie urządzona i ma fajnych lekarzy, mających odpowiednie podejście do dzieci. też polecam :)

9. Dzabara

Dzabara Początkująca w BB

Ja uważam, że jak ktoś nie ma podejścia do dzieci, to nie powinien w ogóle zabierać się za ich leczenie. Psuje opinie sobie i psychikę dziecka. Wiem coś o tym, bo się namęczyłam, żeby moje dziecko wyszło z traumy, jaką mu zafundowała Pani w Katowicach. Przeniosłam się do Katarzyny Łęckiej, do Tarnowskich Gór i od razu dziecko nabrało zaufania. Nawet nie wiecie jaka to dla mnie ulga...

10. reklama
  11. AniaRuda

AniaRuda Początkująca w BB

kisielowa zgadzam się w 100 procentach! Jeśli macie małych strachulców, którzy boja się igły to polecam dentolandie w sensie znieczulenia. Oni tam maja gaz rozweselający wiec nie ma traumy igłowej, która u moich synów od dziecka jest bardzo duza. Medycyna idzie na przod i tam to widać. Dziekuje paniom za podejście i serce!

12. Pucia77

Pucia77 Początkująca w BB

ohoho widze, ze nei tylko ja mam takie bojace sie pacholecie w domku :) Ale tym gazem to jestem zaskoczona!
    Mi lekarz rodzinny poradzil, że jeśli ktoś mdleje na sam widok strzykawki to tylko znieczulenie w Dentolandii. Taki ołóweczek przykładają pyk-pyk i nic się nie czuje. Jeśli ktoś zatrzymał się na etapie strzykawy, plujki itp. to może tam przeżyć szok :) Ameryka na Śląsku :) a o ten gaz na pewno zapytam przy kolejnej wizycie kontrolnej!

Poleć forum