reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Olej z krokosza- naturalny, trwały depilator?

reklama

mamusiaagusia

mama chłopaczków dwóch
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
No czesc.No własnie ja tez o tym czytałam.
Chciąłbym spróbować, bo depilacja to zmora mojego życia.
W moim przypadku depilator tez niewiele pomaga.
Jutro, będe u mojej koleżnaki która jest farmacutą to spytam ją, może cos bedzie wiedziała, to napiszę.
Jesli to jest coś warte, to ja mam ochotę spróbować.

elisabeth

Październik '06 i '09
Rozwiązania
0
Mamusiaagusia właśnie ja tez miałabym ochotę spróbować, ale czytałą już troche o tym na innych forach i to podobna długo trwa, ta kuracja...

mamusiaagusia

mama chłopaczków dwóch
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
No ja też o tym czytałam.Tylko, że powiem Ci jestem skłonna wypróbować ten specyfik pomimo wszystko.
Pytałam sie dzisiaj tej mojej koleżanki, czy cos wie na ten temat, ale ona o tym nie słyszała.
Przesle jej na maila to co ja czytałam, i moze wtedy sie wypowie.

M

mamu$ia

Gość
Widze, że temat rozpoczęty był dość dawno. Kilka z was chciało wypróbować tę metode, ale nikt nie napisał jaki był efekt:-( Depilacja to raczej zmora każdej kobiety, a szczególnie takiej, która ma dziecko i nie może sobie pozwolić na dłuższe leżenie w wannie, potem depilacje itd... Nawet mężczyźni narzekają, że muszą sie golić. Oj gdyby kobieta miała do ogolenia tylko twarz... Napiszcie jaki był efekt tego zabiegu.

Rozwiązania
0
Temat trochę przedawniony, lecz może ktoś przeczyta.

Ja stosuję olej z krokosza korzystając z poradnika.

Poradnik nabyłam tutaj :Depilacja-Krokosz

Jestem zadowolona włosków coraz mniej i coraz więcej czasu i swobody :)

Pozdrawiam

beata26

szczęśliwa mamusia :)
Miasto
taka tam ładna miejscowość :)
Rozwiązania
0
moja siostra kupiła ten olej, cena ok 20zł w zielarskim, ale krótko stosowała, więc efektów nie widać. Trzeba smarować ciało 2-3 razy dziennie, na wydepilowane ciało. Ja bym spróbowała, ale nie lubię być tłusta więc depiluję. Uzywam starego depilatora braun, ma 8 lat i wciąż działa :) Powiem tak, mam wysoki próg bólu, zatem depilator mi nie straszny, te nakładki to niezła ściema, bynajmniej na mnie nie działa :D Siostra ma taki wypasiony, nakładka chłodząca itp itd i tak samo depiluje jak mój staroć. Dodam, że depiluję pachy (co ok 10 dni), bikini (ok 14 dni) i łydki (co 3 tygodnie). Włosy odrastają jaśniejsze, słabsze i dla mnie ta metoda jest ok. Ale gdyby było mnie stać to usunęłabym laserem :D

osisa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
hmm, ciekawe... nawet jak nie pomaga na włoski, to pewnie chociaż na skórę pomoże ;) nie wiem czy wiecie, ale wszystkie jadalne oleje można wsmarowywać w ciało, nawet zwykły rzepakowy ;) rzepakowy ma sporo witaminy E i dzięki temu odżywia skórę :)

reklama

Czikaboom

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
no przyznam się szczerze że nie wiedziałam, warto się czasami dowiedzieć czegoś takiego, ale ostatnio zobaczyłam, że zaczęły się pojawiac na rynku takie depilatory , które depilują za pośrednictwem świtała, co wy na to, myślicie że to cos działa ? Medialux: Twój świat promocji rtv, agd, multimedia

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry