reklama

Olej z krokosza- naturalny, trwały depilator?

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez elisabeth, 14 Sierpień 2007.

1. elisabeth

elisabeth Październik '06 i '09

2. mamusiaagusia

mamusiaagusia mama chłopaczków dwóch

No czesc.No własnie ja tez o tym czytałam.
    Chciąłbym spróbować, bo depilacja to zmora mojego życia.
    W moim przypadku depilator tez niewiele pomaga.
    Jutro, będe u mojej koleżnaki która jest farmacutą to spytam ją, może cos bedzie wiedziała, to napiszę.
    Jesli to jest coś warte, to ja mam ochotę spróbować.

3. reklama
  4. Anna25

Anna25 wrzesień2006/lipiec2012

ja też.......

5. elisabeth

elisabeth Październik '06 i '09

Mamusiaagusia właśnie ja tez miałabym ochotę spróbować, ale czytałą już troche o tym na innych forach i to podobna długo trwa, ta kuracja...

6. mamusiaagusia

mamusiaagusia mama chłopaczków dwóch

No ja też o tym czytałam.Tylko, że powiem Ci jestem skłonna wypróbować ten specyfik pomimo wszystko.
    Pytałam sie dzisiaj tej mojej koleżanki, czy cos wie na ten temat, ale ona o tym nie słyszała.
    Przesle jej na maila to co ja czytałam, i moze wtedy sie wypowie.

7. mamu$ia

mamu$ia Gość

Widze, że temat rozpoczęty był dość dawno. Kilka z was chciało wypróbować tę metode, ale nikt nie napisał jaki był efekt:-( Depilacja to raczej zmora każdej kobiety, a szczególnie takiej, która ma dziecko i nie może sobie pozwolić na dłuższe leżenie w wannie, potem depilacje itd... Nawet mężczyźni narzekają, że muszą sie golić. Oj gdyby kobieta miała do ogolenia tylko twarz... Napiszcie jaki był efekt tego zabiegu.

8. galeria12

galeria12 Początkująca w BB

Temat trochę przedawniony, lecz może ktoś przeczyta.

Ja stosuję olej z krokosza korzystając z poradnika.

Poradnik nabyłam tutaj :Depilacja-Krokosz

Jestem zadowolona włosków coraz mniej i coraz więcej czasu i swobody :)

Pozdrawiam

9. milunka

milunka Zaciekawiona BB

10. reklama
  11. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

moja siostra kupiła ten olej, cena ok 20zł w zielarskim, ale krótko stosowała, więc efektów nie widać. Trzeba smarować ciało 2-3 razy dziennie, na wydepilowane ciało. Ja bym spróbowała, ale nie lubię być tłusta więc depiluję. Uzywam starego depilatora braun, ma 8 lat i wciąż działa :) Powiem tak, mam wysoki próg bólu, zatem depilator mi nie straszny, te nakładki to niezła ściema, bynajmniej na mnie nie działa :D Siostra ma taki wypasiony, nakładka chłodząca itp itd i tak samo depiluje jak mój staroć. Dodam, że depiluję pachy (co ok 10 dni), bikini (ok 14 dni) i łydki (co 3 tygodnie). Włosy odrastają jaśniejsze, słabsze i dla mnie ta metoda jest ok. Ale gdyby było mnie stać to usunęłabym laserem :D

12. osisa

osisa Zaciekawiona BB

hmm, ciekawe... nawet jak nie pomaga na włoski, to pewnie chociaż na skórę pomoże ;) nie wiem czy wiecie, ale wszystkie jadalne oleje można wsmarowywać w ciało, nawet zwykły rzepakowy ;) rzepakowy ma sporo witaminy E i dzięki temu odżywia skórę :)

Poleć forum