reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olej z krokosza- naturalny, trwały depilator?

reklama
No czesc.No własnie ja tez o tym czytałam.
Chciąłbym spróbować, bo depilacja to zmora mojego życia.
W moim przypadku depilator tez niewiele pomaga.
Jutro, będe u mojej koleżnaki która jest farmacutą to spytam ją, może cos bedzie wiedziała, to napiszę.
Jesli to jest coś warte, to ja mam ochotę spróbować.
 
Mamusiaagusia właśnie ja tez miałabym ochotę spróbować, ale czytałą już troche o tym na innych forach i to podobna długo trwa, ta kuracja...
 
No ja też o tym czytałam.Tylko, że powiem Ci jestem skłonna wypróbować ten specyfik pomimo wszystko.
Pytałam sie dzisiaj tej mojej koleżanki, czy cos wie na ten temat, ale ona o tym nie słyszała.
Przesle jej na maila to co ja czytałam, i moze wtedy sie wypowie.
 
Widze, że temat rozpoczęty był dość dawno. Kilka z was chciało wypróbować tę metode, ale nikt nie napisał jaki był efekt:-( Depilacja to raczej zmora każdej kobiety, a szczególnie takiej, która ma dziecko i nie może sobie pozwolić na dłuższe leżenie w wannie, potem depilacje itd... Nawet mężczyźni narzekają, że muszą sie golić. Oj gdyby kobieta miała do ogolenia tylko twarz... Napiszcie jaki był efekt tego zabiegu.
 
Temat trochę przedawniony, lecz może ktoś przeczyta.

Ja stosuję olej z krokosza korzystając z poradnika.

Poradnik nabyłam tutaj :Depilacja-Krokosz

Jestem zadowolona włosków coraz mniej i coraz więcej czasu i swobody :)

Pozdrawiam
 
moja siostra kupiła ten olej, cena ok 20zł w zielarskim, ale krótko stosowała, więc efektów nie widać. Trzeba smarować ciało 2-3 razy dziennie, na wydepilowane ciało. Ja bym spróbowała, ale nie lubię być tłusta więc depiluję. Uzywam starego depilatora braun, ma 8 lat i wciąż działa :) Powiem tak, mam wysoki próg bólu, zatem depilator mi nie straszny, te nakładki to niezła ściema, bynajmniej na mnie nie działa :D Siostra ma taki wypasiony, nakładka chłodząca itp itd i tak samo depiluje jak mój staroć. Dodam, że depiluję pachy (co ok 10 dni), bikini (ok 14 dni) i łydki (co 3 tygodnie). Włosy odrastają jaśniejsze, słabsze i dla mnie ta metoda jest ok. Ale gdyby było mnie stać to usunęłabym laserem :D
 
hmm, ciekawe... nawet jak nie pomaga na włoski, to pewnie chociaż na skórę pomoże ;) nie wiem czy wiecie, ale wszystkie jadalne oleje można wsmarowywać w ciało, nawet zwykły rzepakowy ;) rzepakowy ma sporo witaminy E i dzięki temu odżywia skórę :)
 
reklama
Do góry