reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Omega firmy Hebart

reklama
Ja używam OMEGI od pół roku. Jestem z niego bardzo zadowolona, sprawuje się świetnie. Posiada wiele zalet. Skrętne koła przednie, które ułatwiają manewrowanie, możliwość ustawienia fotelika, gondoli oraz spacerówki zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. A chyba najważniejsza jego zaletą jest niska waga oraz solidność wykonania - nie pojawiły się do tej pory żadne wady. Zdecydowanie polecam ten wózek każdemu. Mój jest w śliczne biało czarne kwiaty. :-)
 
Tez proszę o opinię na temat tego wózka. Chciałabyn go kupic. A w jakich miastach go sprzedaja, żeby mozna był ogo obejrzeć?
 
Wózeczek ogólnie fajny jeżdżę nim już 3 miesiące, co mnie denerwuje to przednie kółka skrętne, jak są zablokowane to ok, odblokowanymi mi kiepsko się jeżdzi. Wózek prowadzi się dobrze, leciutko, zastanawiam się jak będzie zimą na śniegu :blink:.
Bardzo fajnie że jest przy nim fotelik , można go zamontować na stelażu wózka.
Ogólnie wózek pozytywnie oceniam.Polecam.:tak:
 
Witam,
Jaka jest waga tego wózka? Producent na stronie podaje wagę stelaża, nie wiem czy uwzględnił wagę kół.
Proszę o opinie osób, które posiadają ten wózek ze skrętnymi przednimi kołami.
Czy przednie koła skrętne są podwójne czy pojedyncze?

Pozdrawiam
 
Ja mam ten wózek od 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Przednie kółka są pojedyncze. Poza tym można dzięki nim zawrócić w miejscu. Wózek bardzo lekko się prowadzi. Polecam.
 
Dziewczyny proszę napiszcie, gdzie mozna ten wózek zobaczyć???????? Czytałam, że ma bardzo nisko osadzoną gondolę, czy faktycznie tak jest? Bardzo mi się podob a i wóżek i cena ;), tylko boję się kupić bez oglądania. Pomóżcie proszę:cool2:
 
Zadzwoń do firmy Hebart - producenta (mają swoja stronę) i zapytaj, właściciel jest badzo miły i chętnie odpowie na wszystkie pytania, może jakiś sklep w pobliżu Ciebie zamawia te wózki i będziesz mogła pooglądać. Ja osobiście polecam, używam Omegi od października i jestem bardzo zadowolona. Na początku troszkę kółka piszczały ale po nasmarowaniu już było wszystko ok.
 
reklama
Dziewczyny dupe mi tymi pozytywnymi komentarzami ratujecie ! Strasznie zależy mi na wózku 3 w jednym , a ta cena jest niesamowicie kusząca , z tym ze chce najpierw kupić fotelik a dopiero potem wózek . Ale myśle że skoro kontakt z producentem jest mozliwy to wszytsko da sie zaąłtwic :) dzięki !
 
Do góry