reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Omega firmy Hebart

Myślę, że najlepiej zobaczyć ten wózek na własne oczy. Nie polecam wysokim rodzicom. Mam tylko 164 cm ale jak dla mnie gondola była za nisko. Dla siebie mogłam ustawić rączkę ale dla męża, który ma 181 cm nie dało się ustawić rączki aby mógł go prowadzić - była za nisko.
Wózek ma piankowe koła przez co jest lżejszy niż te na pompowanych.
Dla niskich osób sądzę, że może być OK.
Hania
 
reklama
Ale piankowe kola szybciej sie zuzywają i nie amortyzują tak bardzo nierównosci na drodze. Zobacz sobie tez wózeczki Baby Active,lekkie spacerówki,możan dostosowac długośc rączki do wzrostu,więc nei ma problemu.
 
Ale piankowe kola szybciej sie zuzywają i nie amortyzują tak bardzo nierównosci na drodze.

Dlatego od kilku dni stałam się posiadaczką X-Landera XA. :-)
Zastanawiam się tylko jak "łyse" opony w wersji 2009 sprawdzą się na śniegu (chociaż w Szczecinie nawet w zimie prawie nigdy śniegu nie ma, więc może i tak się nie przekonam), czy jak będzie z ich dziurawieniem.
Szczerze mówiąc wolała bym opony z bieżnikiem.
Dostosowanie rączki do wzrostu jest też OK.
Pozdrawiam Hania
 
SPRZEDAM WÓZEK OMEGA HEBART 3W1+ TORBA ZA 450 ZŁ (woj śląskie- Czeladź)
Wózek używałam przez 1 rok i jestem z niego bardzo zadowolona. Gdybym nie dostała samej spacerówki od chrzestnego mojego dziecka (syn wyrósł mi z gondoli i zaczyna wyrastać z nosidełka) nie sprzedałabym go, a po prostu trzymanie 2 wózków w domu nie jest zbyt wygodne.
Koła chodzą dobrze - mi osobiście spodobały się obrotowe koła- moja mama wolała blokować koła żeby nie były skrętne (koła piankowe- dzięki temu nigdy nikt nie złapie gumy- moja koleżanka kilka razy na wulkanizacji była i doradziła mi żeby nie kupować pompowanych kół). Obalam też teorię o totalnym ścieraniu kół-przez rok jakoś koła piankowe nie starły się nie wiadomo jak: bieżnik nadal jest dobrze widoczny prowadzi się tak samo dobrze jak zaraz po zakupie.
Jest to najlżejszy wózek jaki znalazłam :
stelaż z gondolą waży łącznie 11kg,
stelaż+spacerówka= 12,1kg,
stelaż+ nosidełko= 9,5 kg.
Waga stelaża 7,5 kg !!!

Każda z montowanych części posiada budę. Jeden jedyny minus to jest buda na nosidełko- to taka buda" kawałek materiału na gumki" którą się zakłada na rączkę i boki- wolałabym montowaną na stałe bo ze 2-3 razy odpięłam ją i zapomniałam zabrać z domu a wtedy przydałaby mi się (można w ogóle jej nie zdejmować- więc tragedii nie ma z tym)
Posiada miejsce na zakupy z trwałego materiału (spokojnie wytrzyma 10-15 kg- sprawdziłam) + torba do kompletu na przybory dla maluszka+ gruba folia przeciwdeszczowa+ instrukcja w języku PL.
Kolor ciemno zielony (oliwkowy)+ czarny. Stan bardzo dobry
Całość kupiłam za 1150 zł Chcę go sprzedać za 450 zł- sądzę że to rozsądna cena (wózek 2w1posiadał miejsce na zamontowanie nosidełka-nosidełko było kupowane razem z wózkiem jako dodatkowy produkt)
Gondola- używana 2-3 mieś
Nosidełko+ wkładka dla noworodków używane ok 10 mieś + 2-3 mieś wyłącznie jako fotelik samochodowy
Spacerówka - używana dosłownie 2 razy (jest jeszcze za duża na moje dziecko)
Wózek ma wszystko czego tylko potrzeba! Jako gratis dorzucę kilka grzechotek dla małych dzieci.
Wszystkim zainteresowanym ślą dokładniejsze zdjęcia na maila.
Moja dane kontaktowe:
mail: kac.karolina@gmail.com w temacie proszę wpisać " kupię wózek "
tel 880 244 125
GG 9073476

ChomikImage.aspx
 
Do góry