reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

opaska medyczna dla dziecka alergika?

Dołączył(a)
20 Kwiecień 2012
Postów
3
Co myślicie o opaskach medycznych dla alergików? Załozylybyscie taka swojemu dziecku do przedszkola?

Ostatnio zaczełam myslec o opaskach medycznych dla alergikow, gdzie bylaby informacja o alergii. Czytalam troche na ten temat i jak na Zachodzie to dosc powszechne, tak w Polsce nie bardzo. Stwierdzam, ze to dosc fajna sprawa nosic taka opaske. Zwlaszcza dla alergikow, ktorzy mają ciezkie reakcje alergiczne i dzieci.
Myślałam od dłuższego czasu o kupnie takej opaski, ale ostatnio strna na facebooku wygraj z alergia poinformowala, ze rozdaja takie opaski za darmo. Wiec sobie zamowilam jedna dla siebie, a druga dla dziecka.
Jakby ktoś byl tez chcial taka opaske medyczna, bo uwaza, ze to rzydatna rzecz to ponizej podaje linka:
https://www.facebook.com/Wygraj.z.alergia

Zamowilam, ale interesuje mnie jak inni to postrzegaja? Myslicie, ze warto ją dziecku zalozyc?

pozdrawiam
 
reklama
Ja bym założyła dziecku do przedszkola,zwłaszcza jeśli byłaby to jakaś silna alergia,poza tym taka opaska przypomni paniom w przedszkolu które w natłoku spraw mogą o tym zapomnieć...
 
Do góry