reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OPIEKA NAD DZIDZIA

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
My mamy pajace i komplety na zimę se stópkami a pod spód kładę skarpety grubsze. Jak się zrobi zimniej to sama usiądę i wydziergam jakieś łapcie na skarpety. A te butki, które pokazała BUBA cudne!
Wczoraj jak byliśmy na zkupach w Tesco widziałam starszego chłpca (około roku) w takich fajnych skarpetko-bucikach. Jakby abgrejdowane skarpetki z ABS. Cała podeszwa antypoślizkowa i takie ciepłe z wierzchu. Bardzo mi się podobały! Ale to już nie na mrozy...
 
reklama
My jak na razie ubieramy zwykłe skarpetki i takie półbuciki, a w zimniejsze dni jeszcze pod spód rajstopki, grubsze lub cieńsze w zaleśności od pogody. Zastanawiam się nad tymi buciczkami których Lidijka wstawiła link (wzór 8) :-)
 
Buciki sa super :))) ale ja sobie nie wyobrazam ze Majka je nosi bo ona tak kopie nogami ze nawet skarpety sobie sciagnie :))) My pewnie bedziemy nosic ciple skarpety zrobione na drutach u Maksa sie sprawdzily:)))
 
dziewczyny - nie spodziewalam sie takiego odzewu :) fajne te buciki ktore pokazalyscie - niestety te wysokie ala kozaczki czy botki sa niepraktyczne dla naszych bobaskow (przynajmnjei dla kamilki) - musze sie zastanowic nad takimi nizszymi :)
 
Idziu u nas z kozaczkami tez byl problemy bo po paru chwilach ladowaly na ziemi i ciezko je bylo wkladac,a wygladaly fajniutko...ale od jakiegos czasu testujemy adidaski bobas tak jak te brazowe tylko niebieskie i bez ocieplenia i sa naprawe super.Ani razu nie zostaly zdjete:-) a na chlodki mamy te paputki futerkowe tez przetestowalam,maly spedzil w nich caly dzien i nie pozbyl sie ich.
 
reklama
no wiec mi tez sie spodobaly te buciki na rzepy :) te paputki futerkowe sa super - dostalismy wczoraj cos podobnego od chrzestnej - tylko kolor taki specyficzny bo zielony - pasuje nam do jednej kurteczki a do reszty nie bardzo wiec musimy jeszcze dokupic jakies uniwersalne :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry