reklama

Opowieści z porodówek

Temat na forum 'dzieci urodzone we wrześniu 2009' rozpoczęty przez Rud_ka, 10 Wrzesień 2009.

1. Rud_ka

Rud_ka Fanka BB :)

Kochane Wrześnióweczki,
    Zakładam ten wątek abyśmy mogły w jednym miejscu opisywać nasze porody.
    Wszystkie rozpakowane dziewczyny, które już opisały gdzieś swój poród bardzo proszę (w wolnej chwili - o ile takie istnieją po urodzeniu Maluszka ;-)) o skopiowanie tytaj swojej opowieści. Dziekuję. :-)

Ostatnia edycja: 10 Wrzesień 2009
  2. enka75

enka75 mamuśka :)

Tak popieram , i dobrze gdyby umieścić miasto i nazwę szpitala :-)

3. reklama
  4. princi

princi Mama Myni i Kini ;-)

O rety.........:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

5. Rud_ka

princi, co sie stało, nie odpowiada Ci taki wątek?

6. princi

princi Mama Myni i Kini ;-)

No nie... za pozno sie wypowiedzialam na ten temat... ale spx... :baffled:

7. enka75

enka75 mamuśka :)

eeee właśnie zobaczyłam że jest już wątek "wszystko o porodzie" - więc ten to chyba zdublowanie by było :confused:

8. Rud_ka

Dziewczyny, ja wiem, że jest watek "Wszystko o porodach" ale tam dziewczyny nie opisuja porodów. Można tam znaleźć informacje o torbie do szpitala, skurczach, czopach itp ale nie ma opisów porodów. Chciałam je znaleźć i nie mogłam - stad przyszedł mi pomysł na osobny wątek. Ale może rzeczywiście troche się pospieszyłam. :baffled:
    Napisze do post ptaszyny - niech zarządzi co z tym zrobić.

Anyway - przepraszam :sorry2:

9. karotka00

karotka00 Fanka BB :)

Ja myślę,że jednak ten wątek powinien zostać.:tak:
    Rzeczywiście niby jest to "wszystko o porodzie",ale tak jak pisze Rud_ka,nie ma tam relacji z porodów,jak któraś by chciała przeczytać,to najpierw musi się "przekopać" przez naście albo dziesiąt postów na zupełnie inny temat. Myślę,że wątek "wszystko o porodzie" z założenia miał dotyczyć wszelkich informacji dotyczących porodu itp,natomiast relacje z tego wydarzenia powinny mieć osobne miejsce tak,żeby żadna z nas nie miała problemów z odszukaniem opowiadań wrześnióweczek.:-)

10. reklama
  11. post_ptaszyna

post_ptaszyna mamy lipcowe'08 zakręcona

dziewczyny...no wg mnie można pisać we Wszystko o porodzie...i tak nie piszemy tam już o torbach do szpitala itp więc mozna go wykorzystać na temat porodowy właśnie
    To moje zdanie:tak::tak:
    Jak uważacie???
    Jak będzie za dużo watków to znowu sie zrobi bałagan a tak jedna napisze o relacji z porodu i potem potoczą sie inne...w tym samym temacie.

12. kaluska

kaluska Fanka BB :)

jestem ZA ptaszyno:tak:

Poleć forum