reklama

opróżnianie małych nosków - FRIDA

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez Nathalie, 3 Maj 2006.

1. Nathalie

Nathalie Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Polecam wszystkim urządzenie do noska Nose Frida. Wygląda nieco nieapetycznie ponieważ odsysamy glutki ustami (bezpieczne dla rodzica, ponieważ jest filtr, dzięki któremu nic na pewno nie połkniemy ;) ), ale 100% skuteczny. Uratuje nasze dzieciątko z opresji, gdy ma zatkany nosek i nie może przez niego oddychać. Można to kupić w aptece, jest troszkę drogie, bo aż ok.24 zł, a to tak naprawdę tyko kawałek plastiku. No cóż, i tak warto. :)

2. naja

naja Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    potwierdze :) uzywamy fridy juz grubo ponad rok, od pierwszego katarku malego, i zadne gruszki ani inne wynalazki nie moga sie z tym rownac. aspirator i do tego woda morska - swietny patent na katar.

3. reklama
  4. hayne1

hayne1 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a ja kupiłam polsiego "Sopelka" za 12... też fajna sprawa...

5. secasia

secasia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wyprobowałam juz różne gruszki do nosa (rozne rozmiary, dwu- i jednoczesciowe, te z kankami i bez) ale gdy odkrylam Fride życie stało sie prostrze!!!:-D

Zdecydowanie polecam do opróżniania malych noskow FRIDE takie urządzonke ktore przykłada sie do otworka nosowego i wlasnymi ustami wysysa zawartos noska. Brzmi okropnie ale jest bezpieczne, bardzo higieniczne i rewelacyjnie dziala!!!

6. ch_aga

ch_aga Mama Misia, Żona Miśka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Przyłączam się do polecenia :tak: Tylko dzięki Fridzie Muszek lepiej oddycha i lubi jak mu wysysam :-D
    Frida jest do kupienia w aptekach, kosztuje około 25zł.
    Pozdrawiam

7. nautica

nautica

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja odkryłam "fridę" jakieś dwa tygodnie temu gdy mała miała straszny katarek. Żadne gruszki się do tego nie umywają. Kosztuje około 20 zł, ale naprawdę się opłaca :-)

8. mała26

mała26 Październikowa mama 2005

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jest super!!!

9. Megi80

Megi80 Mama Krzysia i Oleńki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Te korzystamy z Fridy i jestesmy zadowoleni. POLECAMY

10. reklama
  11. bedyta

bedyta Sierpniowa mama'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    tylko frida!!! rewelacyjna jest, nie wiem jak przy pierwszym dziecku mogło nie być fridy, dobrze że już tego nie pamiętam:-D

12. erc2

erc2 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My też Fridujemy nosek, już trzykrotnie udało nam się uniknąć zapalenia oskrzeli dzięki właśnie FRIDZIE. Na rynku jest już tańsza wersja Fridy - Sopelek kosztuje ok. 10zł.

Poleć forum