reklama

opróżnianie małych nosków - FRIDA

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez Nathalie, 3 Maj 2006.

1. Nathalie

Nathalie Fan(ka)

Polecam wszystkim urządzenie do noska Nose Frida. Wygląda nieco nieapetycznie ponieważ odsysamy glutki ustami (bezpieczne dla rodzica, ponieważ jest filtr, dzięki któremu nic na pewno nie połkniemy ;) ), ale 100% skuteczny. Uratuje nasze dzieciątko z opresji, gdy ma zatkany nosek i nie może przez niego oddychać. Można to kupić w aptece, jest troszkę drogie, bo aż ok.24 zł, a to tak naprawdę tyko kawałek plastiku. No cóż, i tak warto. :)

2. naja

naja Fan(ka)

potwierdze :) uzywamy fridy juz grubo ponad rok, od pierwszego katarku malego, i zadne gruszki ani inne wynalazki nie moga sie z tym rownac. aspirator i do tego woda morska - swietny patent na katar.

3. reklama
  4. hayne1

hayne1 Fanka BB :)

a ja kupiłam polsiego "Sopelka" za 12... też fajna sprawa...

5. secasia

secasia Fanka BB :)

wyprobowałam juz różne gruszki do nosa (rozne rozmiary, dwu- i jednoczesciowe, te z kankami i bez) ale gdy odkrylam Fride życie stało sie prostrze!!!:-D

Zdecydowanie polecam do opróżniania malych noskow FRIDE takie urządzonke ktore przykłada sie do otworka nosowego i wlasnymi ustami wysysa zawartos noska. Brzmi okropnie ale jest bezpieczne, bardzo higieniczne i rewelacyjnie dziala!!!

6. ch_aga

ch_aga Mama Misia, Żona Miśka

Przyłączam się do polecenia :tak: Tylko dzięki Fridzie Muszek lepiej oddycha i lubi jak mu wysysam :-D
    Frida jest do kupienia w aptekach, kosztuje około 25zł.
    Pozdrawiam

7. nautica

nautica Zaciekawiona BB

Ja odkryłam "fridę" jakieś dwa tygodnie temu gdy mała miała straszny katarek. Żadne gruszki się do tego nie umywają. Kosztuje około 20 zł, ale naprawdę się opłaca :-)

8. mała26

mała26 Październikowa mama 2005

Jest super!!!

9. Megi80

Megi80 Mama Krzysia i Oleńki

Te korzystamy z Fridy i jestesmy zadowoleni. POLECAMY

10. reklama
  11. bedyta

bedyta Sierpniowa mama'06

tylko frida!!! rewelacyjna jest, nie wiem jak przy pierwszym dziecku mogło nie być fridy, dobrze że już tego nie pamiętam:-D

12. erc2

erc2 Zaciekawiona BB

My też Fridujemy nosek, już trzykrotnie udało nam się uniknąć zapalenia oskrzeli dzięki właśnie FRIDZIE. Na rynku jest już tańsza wersja Fridy - Sopelek kosztuje ok. 10zł.

Poleć forum