reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

opróżnianie małych nosków - FRIDA

Nathalie

Fan(ka)
Miasto
Banbury UK
Rozwiązania
0
Polecam wszystkim urządzenie do noska Nose Frida. Wygląda nieco nieapetycznie ponieważ odsysamy glutki ustami (bezpieczne dla rodzica, ponieważ jest filtr, dzięki któremu nic na pewno nie połkniemy ;) ), ale 100% skuteczny. Uratuje nasze dzieciątko z opresji, gdy ma zatkany nosek i nie może przez niego oddychać. Można to kupić w aptece, jest troszkę drogie, bo aż ok.24 zł, a to tak naprawdę tyko kawałek plastiku. No cóż, i tak warto. :)

reklama

naja

Fan(ka)
Rozwiązania
0
potwierdze :) uzywamy fridy juz grubo ponad rok, od pierwszego katarku malego, i zadne gruszki ani inne wynalazki nie moga sie z tym rownac. aspirator i do tego woda morska - swietny patent na katar.

hayne1

Fanka BB :)
Miasto
Nysa
Rozwiązania
0
a ja kupiłam polsiego "Sopelka" za 12... też fajna sprawa...

secasia

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
wyprobowałam juz różne gruszki do nosa (rozne rozmiary, dwu- i jednoczesciowe, te z kankami i bez) ale gdy odkrylam Fride życie stało sie prostrze!!!:-D

Zdecydowanie polecam do opróżniania malych noskow FRIDE takie urządzonke ktore przykłada sie do otworka nosowego i wlasnymi ustami wysysa zawartos noska. Brzmi okropnie ale jest bezpieczne, bardzo higieniczne i rewelacyjnie dziala!!!

ch_aga

Mama Misia, Żona Miśka
Rozwiązania
0
Przyłączam się do polecenia :tak: Tylko dzięki Fridzie Muszek lepiej oddycha i lubi jak mu wysysam :-D
Frida jest do kupienia w aptekach, kosztuje około 25zł.
Pozdrawiam

Rozwiązania
0
Ja odkryłam "fridę" jakieś dwa tygodnie temu gdy mała miała straszny katarek. Żadne gruszki się do tego nie umywają. Kosztuje około 20 zł, ale naprawdę się opłaca :-)

bedyta

Sierpniowa mama'06
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
tylko frida!!! rewelacyjna jest, nie wiem jak przy pierwszym dziecku mogło nie być fridy, dobrze że już tego nie pamiętam:-D

reklama

erc2

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
My też Fridujemy nosek, już trzykrotnie udało nam się uniknąć zapalenia oskrzeli dzięki właśnie FRIDZIE. Na rynku jest już tańsza wersja Fridy - Sopelek kosztuje ok. 10zł.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry