reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

ORTOPEDA

Dołączył(a)
27 Lipiec 2005
Postów
12
Rozwiązania
0
Szukam porządnego ortopedy w Krakowie. Moja córcia jak idzie stawia paluszki u prwej nózki do środka, również od jakiegoś czasu brzydko stawia piętę nachyloną do wewnątrz. gdzie mam to sprawdzić?? Dużó chodzi na boso po trawie i chwytamy nóżkami różne szmatki i w ogóle ćwiczymy nóżki ale nie pomaga.
 
reklama

loli

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Marzec 2005
Postów
1 303
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Nie znam żadnego konkretnego lekarza, ale wiem od znajomych że bardzo dobrzy lekarze są w Prokocimiu.
Spróbuj tam.
Pozdrawiam Loli
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry