reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OSINKA-RATUJ!!!

Osinka, czarodziejko, co to jest &frac14 ??? Jaki to skladnik? Ze mnie raczej slaba kucharka i trzeba mi jak krowie na granicy tlumaczyc :-[
 
reklama
Dzieki :) Dzis mi sie nie chce nic robic, ale w tygodniu sprobuje i zapiekanki i tej pizzy. A poza tym to znowu mam apetyt na bograczyk :laugh:
 
Osinko z nieba mi spadl ten przepis na zapiekanke!!!!! W koncu przerwe monotonie obiadu typu- puree, porcja mieska i salatka!!!!
 
Jak będziecie dziewczyny chciały, to wstukam Wam inne przepisy na zapiekanki. Robię je, bo nie lubię normalnych ziemniaków, zresztą i nam znudziły się zwykłe obiadki. :)
 
azik - to jest okresowa euforia :) jutro robię pizzę, potem znowu się zmęcze i biedny mąż kilka dni będzie jechał na kanapkach, bo ja będę padać po 15 i spać do 6 rano :)
 
To jak już odpoczniesz Osinka, to ja zgłaszam zapotrzebowanie na fajne sałatki. ostatnio też ciągle robię zapiekanki i mąż twierdzi, że go strasznie tuczę :) i siebie też przy okazji.
więc się ładnie do Ciebie uśmiecham :)
 
reklama
kasianka - nie ma sprawy, jak zlapię trochę oddechu, to kilka sałatek wrzucę, zadanie mam ułatwione, bo przepisy mam w komputerze :) gorzej z zapiekankami, ale też coś postaram się Wam podrzucić
 
Do góry