reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Osłabienie ruchów (36tc)

Dołączył(a)
3 Maj 2019
Postów
11
Witam od wczoraj zauważyłam że moje dziecko mniej się rusza. Przedwczoraj szalało a wczoraj pojedyńcze ruchy w ciągu dnia i dopiero około 23 zaczęło się coś dziać i to tatuś musiał najpierw pół godziny gadać do brzucha i zaczepiać żeby się matka uspokoiła i nie panikowała. Dzisiaj odkąd wstałam też jakoś tak marnie kilka lekkich ruchów leżenie na boku nic nie daje i inne sposoby też. Czy powinnam jechac sprawdzić to na IP czy może po prostu ma jakieś leniwsze dni. Wcześniej też już tak bywało ale od jakiegoś miesiąca ruchy były cały czas takie same. Mąż uspokaja mnie że ona ma tam już tak mało miejsca że będzie się coraz mniej chętnie ruszała ale mnie to nie uspokaja w ogóle.
 
reklama
Rozwiązanie
Witam od wczoraj zauważyłam że moje dziecko mniej się rusza. Przedwczoraj szalało a wczoraj pojedyńcze ruchy w ciągu dnia i dopiero około 23 zaczęło się coś dziać i to tatuś musiał najpierw pół godziny gadać do brzucha i zaczepiać żeby się matka uspokoiła i nie panikowała. Dzisiaj odkąd wstałam też jakoś tak marnie kilka lekkich ruchów leżenie na boku nic nie daje i inne sposoby też. Czy powinnam jechac sprawdzić to na IP czy może po prostu ma jakieś leniwsze dni. Wcześniej też już tak bywało ale od jakiegoś miesiąca ruchy były cały czas takie same. Mąż uspokaja mnie że ona ma tam już tak mało miejsca że będzie się coraz mniej chętnie ruszała ale mnie to nie uspokaja w ogóle.
Ja bym pojechala sprawdzic. Na wszelki wypadek i dla...
Cześć, też jestem w 36 tygodniu i małego ruchy zależą od dnia. Wczoraj panikowałam, bo przez cały dzień ledwie kilka ruchów. Ale są dni gdzie, w które rusza się cały czas. Jeśli wizyta ma Cię uspokoić to możesz pojechać, ja już się przyzwyczaiłam, że mały czasami ma dni bardzo słabej aktywności. Ważne, że czujesz ruchy, ale jeśli się martwisz to nie zaszkodzi sprawdzić.
 
Myślę, że im bardziej się niepokoisz tym ono mniej się rusza, bynajmniej u mnie tak jest. Jak się uspokoje, wycisze, pójdę na spacer to zaraz zaczyna tańcować. Ale oczywiście ufaj swojej intuicji, lepiej pojechać sprawdzić, niż żałować.
 
Witam od wczoraj zauważyłam że moje dziecko mniej się rusza. Przedwczoraj szalało a wczoraj pojedyńcze ruchy w ciągu dnia i dopiero około 23 zaczęło się coś dziać i to tatuś musiał najpierw pół godziny gadać do brzucha i zaczepiać żeby się matka uspokoiła i nie panikowała. Dzisiaj odkąd wstałam też jakoś tak marnie kilka lekkich ruchów leżenie na boku nic nie daje i inne sposoby też. Czy powinnam jechac sprawdzić to na IP czy może po prostu ma jakieś leniwsze dni. Wcześniej też już tak bywało ale od jakiegoś miesiąca ruchy były cały czas takie same. Mąż uspokaja mnie że ona ma tam już tak mało miejsca że będzie się coraz mniej chętnie ruszała ale mnie to nie uspokaja w ogóle.
Ja bym pojechala sprawdzic. Na wszelki wypadek i dla wlasnego spokoju.
 
Rozwiązanie
Do góry