reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Oto ta niespodziewanka :-)

megusek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Kwiecień 2006
Postów
3 780
Dziewczyny tak pomyślałam, że nie korzystacie z tego, że macie całe pod-forum!:-p Powinnyście się wspierać a nie żalić wzajemnie - wiadomo, że dopadają Was denne nastroje - nie tylko Was zresztą. Jak Wam źle to róbcie coś w tym kierunku żeby było lepiej. I tak możecie założyć wątki o:
- Która podietuje? z normalnym podejściem do zdrowego jedzenia i faktycznej potrzebie zrzucenia zbędnego balastu a nie jak zauważyła Mamuśka cudowaniu jakie czasem ma miejsce w dziale Diety, Diety. Mogłybyście się razem motywować i wspólnie osiągnąć wymarzony cel!
- Pokazywaniu fasonów ubrań dla Was - to dział o byciu ładnym w końcu :-p
- Powiększaniu bazy sklepów gdzie możecie kupować większe ciuszki ....przecież gdzieś kupujecie ubrania?
- Polecaniu stronek z ćwiczeniami fizycznymi dla Was - a może po prostu wątek o Waszej aktywności, co robicie żeby czuć się lepiej?
- Polecaniu artykułów i stron www z poradami dla Was

Babeczki, pisanie w jednym wątku nic nowego nie wnosi :-p Jest tak samo jak miałyście wątek w dziale Modowe porady...
 
reklama

megusek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Kwiecień 2006
Postów
3 780
Mamy z Kasią cichą nadzieję, że już wkrótce będziecie mieć moderatorkę. Póki co musicie mi wybaczyć, że czasem się wtrącam :-p:-p:-p
 
Do góry