reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otwock czy Międzylesie?

Ja rodziłam w Otwocku i wiem jedno że kolejne dziecko też tam chce urodzić!!Kiedy lezałam na ginekologii(bo mialam bóle w 7miesiącu)to nie wyobrażałam sobie ze tam będe rodzić(ginekologia nie jest po remoncie)jednak zdecydowałam się bo mieszkam niedaleko tego szpitala.Poród odbył się 4tygodnie przed terminem ale jak tylko trafiłam na porodówkę odrazu sie mną zajęli robili KTG potem doradzali jak usmierzyć ból,położne podtrzymywały na duchu no i przede wszystkim bardzo pomogły mi podczas porodu.Po porodzie byłam zdumiona że przychodziły w nocy i zmieniały mi podpaski potem uczyły mnie jak karmic piersią córkę.A standard bardzo dobry sale dwu osobowe nie trzeba nigdzie wychodzić bo łazieki są w pokojach takze jak rodzić to na Batorego:)
 
reklama
Do góry