reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja mojej kupiłam spodnie hehe bo chciała i perfumy a teściowej kwiatka perfumy i bombonierke

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Asia śliczny chłopczyk .
Moja Zośka w sobotę kończy 3 miesiące już duża pannica.
Po szczepieniu narazie ok trochę płakała tylko szybko się uspokoiła moja dzielna córeczka.
My teściowej kupiliśmy telefon ale jakiegoś kwiatka jeszcze kupimy.
No faktycznie kobietek nam się nazbierało i fajnie forum kwitnie i super zawsze jest z kim pogadac. Ja mam nadzieje ze juz będę miała trochę więcej czasu żeby pisać.
[emoji39][emoji39][emoji39][emoji39]
Akurat jedziemy do galeria odebrać kasę bo buty męża z puma oddawalismy na reklamację bo po niemałym roku się rozkleily.[emoji1][emoji1][emoji1]
Wiecie ile super ciuchów kupiłam Zosi za 20 zl później wstawię zdjęcia jedna Pani wystawiła niedaleko mnie .


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia to dobrze jak tak :)
Eh, u mnie jutro kumulacja bo jest Dzien Matki, urodziny mojego taty i moje imieniny. Cala trojka jutro bedzie wspólnie świętować na Mazurach. Mamie kupie kwiaty a tacie whisky. Skromnie w tym roku. :)
 
Asia śliczny synek :) A co do łòżeczka to ja dostałam pościel gratis a samo łóżeczko było chyba dzień wcześniej malowane bo jeszcze się kleiło , odrapane i dziury źle powiercone dobrze że mąż był bo inaczej bym tego nie złożyła ,bo śrub nie dało się wkręcić . A ja dziś po wizycie Misiek już waży 2600 !!! Z wymiarów główki i brzuszka jest już na 35-36 tydzień .Cesarki mi nie podał daty bo powiedział że u mnie nie da się nic zaplanować.Jesli cukry zwariują ciśnienie też i pojawią się obrzęki mam od razu jechać z torbą do szpitala . Kolejną wizytę mam 13 no chyba że natura zadziała szybciej ;) Czyli muszę spakować torbę :p.
c55fskjojcqm7koh.png
 
Agunia! To niebawem Maluszek bedzie z Toba! Niech jednak Mu sie przesadnie nie spieszy ;) nich sie wygrzeje pod serduszkiem. Bardzo Ci zazdroszcze bo tez bym juz chciala byc blizej konca...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madagos też mam nadzieję ,że posiedzi jeszcze w brzuszku :) ale z drugiej strony patrząc na prognozę pogody to z przerażeniem patrzę na te 29-30 stopni i już widzę opuchnięte nogi 8-) A ja dziś wstałam z paskudnym bólem brzucha :no: ale nie było że boli na 7.30 musiałam zawieść syna do szkoły i do księgowej podjechać przy okazji zaliczyłam biedronkę i za zakupy dostałam ròżyczke :) A to my dzisiaj i w brzuszku całe 2600 szczęścia :):) Milutkiego dnia mamusie i dużo uśmiechu w dniu naszego święta :):)
c55fskjojcqm7koh.png
 

Załączniki

  • IMG_20170526_083940_815.jpg
    IMG_20170526_083940_815.jpg
    293,8 KB · Wyświetleń: 92
reklama
Do góry