reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Mahdagos jak dla mnie jest super . Dobrze lekko się prowadzi składanie reż proste . Trochę miejsca zajmuje ale coś za coś . Ogólnie jest super.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oleńka super,że napisałaś:) Prześliczne masz dzieci:) A fryzura Zosi niezmiennie mnie oczarowuje:) Piękne ma te włoski:* Trzymam kciuki żeby maleństwo dało Ci więcej wytchnienia:*
Agi trafiłaś na super lekarza:) Trzymaj się go:) Cieszę się że zobaczyłaś bijące serduszka,usg działają na nas kojąco;)
Ja dziś mam parszywy nastrój:( Wszystko i wszyscy dzialają mi na nerwy...Wściekam się od rana i to nie mija:( Zwariuję dzisjaj...
 
Zuza to tak jak ja... dziś mam kiepski dzień.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Witajcie.

Ola śliczne dzieciaczki!!!

Z rana pojechałam do Pepco i resztki już tylko zostały. Kupiłam okrycie kąpielowe, grzechotki i Przytulankę. Jejku już tyle mam rzeczy dla bobaska a ciężko powstrzymać się przed kupieniem...

Pojechałam też do Lidla i kupiłam leginsy i rybaczki. Tyle tylko że rybaczki okazały się zbyt duże no i jutro mąż postara się je wymienić.

W Mrówce kupiłam pelargonie i w donicach już wsadzone.

Dzień jakoś zleciał. Pogoda deszczowa ale deszcz też potrzebny bo już sucho robiło się w ogródku.

Buziaki.
 
Mimi ja jednak wolę jak jest cieplej!Moje mieszkanie jest w lecie gorące a w zimie zimne więc w upały ratujemy się wentylatorem ale dziś jest idealnie i z tej całej zlości sprzątam więc są też plusy.
Inka fajnie że udało Ci się coś dostać;) Ale fakt,ciężko się powstrzymywać;)
Mnie jutro odwiedza koleżanka z synkami:) Przywiezie mi też ubranka;)
Agunia fajne ubranka:) Te z butelkami mleka super:)
 
reklama
Obejrzała moje wyniki, moje pomiary (gdzie najwyższy po posiłku miałam 110 a na czczo nic nie przekroczyłam ) i zapytała kto u pani stwierdził cukrzycę ? to jej odpowiedziałam ,że ona i zaczęła się śmiać .Powiedziała ,że się o mnie nie boi bo patrząc na moje wyniki nie mam cukrzycy :)Dwa dni po cesarce mam jeszcze zmierzyć cukier i 10 tygodni po zrobić obciążenie glukozy .A to była nasza ostatnia wizyta uff 120 zł. zostanie w kieszeni ;)
c55fskjo1wwtjzxe.png
 
Do góry