reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ale slodziaki! Zosia jest cudowna :) ale chyba do męża podobne dzieci?:)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
My mieliśmy i mamy używany wozek . Mi by było trochę szkoda kasy na nowy chyba że ktoś właśnie planuje na więcej dzieci. Choć jakbym miała kasy jak lodu to pewnie jakoś full wypas bym wybrała.
Mikołaj jest zazdrosny o Zosie więc mamy lekki hardcore ale dajemy radę.

Agania śliczne łóżeczko no i wypełnienie super .

U nas dzisiaj chłodno ale ptaszki tak ładnie śpiewają a my za niedlugo do miasta na zakupy.

Mąż w pracy ale jadę z moim tata bo tak trochę ciężko z dwójka ale też sobie radzimy.
1495605988-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oleńka śliczne dzieciaczki :) Miło że się podoba łòżeczko :) U mnie to była miłość od pierwszego wejrzenia :-) :) A wózek kupiłam nowy na allegro 3w1i cena też nie dużą była bo z przesyłką 1000 :) A ja dziś na 14 do diabetolog ciekawe co tym razem wymyśli ;)
c55fskjojcqm7koh.png
 

Załączniki

  • IMG_20170524_084107.jpg
    IMG_20170524_084107.jpg
    327,7 KB · Wyświetleń: 60
  • IMG_20170524_084117.jpg
    IMG_20170524_084117.jpg
    289,5 KB · Wyświetleń: 76
Oleńka, Twoja Zosia ma takie śliczne, gęste włoski! Piękna jest. I w ogóle sliczna rodzinka :)

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Olenka super dzieciaki masz. I podobne do meza. :)
Moja mama opowiadala, ze moj brat tez byl zazdrosny o mnie jeszcze jak bylam w brzuchu. Mowil, ze wlozy mnie do pralki i wlaczy na program i takie tam inne tortury. Po narodzinach wystarczyło, ze uslyszal, ze jestem do niego podobna i zaczelo sie szalenstwo. Dodam, ze jestesmy zupelnie rozni.
Moze musisz go jakos przekonac, przekupic czy po prostu znalezc sposob? :)

Chyba u mnie dzis upalow nie bedzie, jak na zlosc blizej weekendu sie pogoda psuje, a mielismy w planach jechac na dzialke na Mazury. Ehh. :/

Ide sie zaraz szykowac i lece do kolezanki na pogaduchy. Ona jest w 3 miesiacu ciazy wiec mamy wdzieczny temat do rozmow.

Milego dnia! :)
 
Hej dzieczyny! Jestem po pierwszej wizycie !!

Na usg piekna fasola i pulsujace serduszko! Wiek ciazy z usg i ostatnia miesiaczka sie idealnie pokrywaja 6/7 tydzien. ❤
Teraz za 2 tygodnie mam przyjsc jeszcze raz, zalaza mi karte ciazy, pobiara krew itd....
Pan dr poprosil tylko o zmiane kwasu foliowego na taki z jodem.
I jak beda na praede mnie wymioty i nudnosci meczyly mam przyjsc po recepte na tabletki.

Piwiedzialam mu ze troche martwi mnie moja waga i czy ciaza bedzie dobrze przebiegala. Powiedzial ze absolutnie mam sie nie stresowac i rpzsadnie sie odzywiac, i za wczasu nie martwic.
Az skrzydel dostalam po wizycie i juz nudnosci mi nie przeszkadzaja hihihi
 
Super Agi :) To musisz częściej chodzić na wizyty a mdłości całkiem znikną hihihi :-) :) A wagą się nie przejmuj wszystkie tu mamy z nią problemy i jak widać maleństwa prawidłowo się rozwijają :)
c55fskjojcqm7koh.png
 
reklama
Mimi tak mówią choć ja jie widzę podobienstwa he he
1495606138-aaaaaa.jpeg
1495606216-aaaaaa.jpeg

Nie mam tak zdjęć męża z dziećmi właśnie muszę porobić .
Olenka, wlasnie kupilam dokladnke ten sam wozek, Espiro atlantic. Powiedz jak Ci sie sprawuje? Jestes zadowolona?

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry