reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dzięki za rady:)
Agunia masz fotki łóżeczka?
Mimi pewnie sporo się nada dla maluszka po Oskarze;)
Ciekawe co tam u Asi i Gabrysia!No i u Oleńki;) Zosia pewnie już sporo urosła...
 
reklama
Warto było czekać tyle na łóżeczko :) A kocyk zamówiłam wczoraj a dziś już dostałam :)
 

Załączniki

  • IMG_20170523_130557.jpg
    IMG_20170523_130557.jpg
    203,9 KB · Wyświetleń: 79
  • IMG_20170523_130609.jpg
    IMG_20170523_130609.jpg
    251,8 KB · Wyświetleń: 71
  • IMG_20170523_130655.jpg
    IMG_20170523_130655.jpg
    272,4 KB · Wyświetleń: 74
Zuza pewnie tak. Myślę ze z ciuchów to dokupie pojedyncze rzeczy. Takie maleństwo nie niszczy ubranek.
Agunia super łóżeczko. My mieliśmy pościel biało niebieską. Muszę poszukać czy jeszcze ja mam....

Ja na pewno muszę kupić materacyk do łóżeczka, stojak do wanienki, przewijak i być może pościel jeśli nie znajdę tamtej... to z takich grubszych tematów hehe ;) wózek podobno kupi mi mama. Uf! ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Witajcie.

Odwiedziła mnie kuzynka i trochę pogadalysmy. Gorąco strasznie. A co to będzie dopiero jak termometr pokaże 30 stopni...

W pepco są promocje na rzeczy dla bobasow. Jutro chyba podjade. Muszę kupić kwiaty bo bratki przekwitly i posadzić na działce.

Kupiłam do prania płyn lovela w biedronce bywa najbardziej korzystna cena.

Wózek kupiłam używany i on był czyszczony ale wypiore prześcieradło na materacyk i to obicie wokół no i tyle.

Buziaki
 
Ja kupilam dwa uzywane wozki i w lipcu jak przyjedzie moja siostra to mi popierze ba ogrodzie wszystko :) Dzis umowilam sie na odbior laktatora z OLX, pojechalam a kobietka po poszukiwaniach mi mowi, ze ona go nie ma w tym mieszkaniu... Ze zlosi pojechalam do biedronki po kinder czekoladki i akurat byla promocja ze 2 tabliczki po 3,99... I kupilam... 2 kg... Bedzie slodko do konca ciazy :D

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agunia śliczne łóżeczko:) A kocyk mam bardzo podobny po starszaku:)
Inka,nawet sobie nie chce wyobrażać co będzie jak temp osiągnie 30stopni:/ Miałam w planach podjechać do Pepco ale byłam zbyt zmęczona...Napisz jutro co udalo Ci się kupić.To ja chyba też wypiorę wnętrze gondoli,a prześcieradełko muszę zamówić.Ja Bobini też kupiłam w promocji, w Lidlu często są.Wzięłam płyn do prania i płyn do płukania.zapach jak dla mnie cuudny;)
Madagos dwa wózki;) Wow;) Ale babsko:o Współczuję:/
Ja wyszłam z domu po 12.i dopiero z godzinę temu dotarłam do domu...Mąż umówił się z nami na mieście jak wracaliśmy ze szkoły i tak kursowaliśmy.Zajechaliśmy też do teściowej mieszkania podlać kwiatki.
 
Mam nadzieję ze się nie wycofa hehe. Chciałabym już taki 3w1 z nosidelkiem to najwyżej dorzucę się kilka stowek I już...
Cały czas zastanawiam się nad używanym.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi moim zdaniem używany wózek to dobry pomysł.Wiele osób sprzedaje wózki gdy ich dziecko nie ma nawet roku,często na gwarancji. My też chcieliśmy używany i taki byśmy wzięli ale trafiliśmy na okazję.
Dobranoc:*
 
reklama
Hej dziewczyny nie pisze bo kompletnie nie mam czasu. ZOSIA jest bardzo wymagająca choć odpisać już coraz więcej sama położy bo do tej pory tylko ręce i płacze jak mamy nie ma obok. Spanie to tylko w foteliku w samochodzie albo we wózku a i to ostatnio się popsuło . Ma problemy z zaśnięciem i wtedy mega marudzi. Ona nawet u męża placze tylko u mnie siedzi cicho choć już jest lepiej bo w końcu zalapala smoczka i nawet potrafi sama zasnąć w łóżeczku z czego ja jestem bardzo szczęśliwa bo mogę coś w domu zrobić a nie mówię że Mikołaj jest zaniedbany bo brakuje czasu a on też lubię się przytulić. Wy tak dużo piszecie że ja nawet nie nadąża czytać . Jak karmie Zosienke to muszę jej pierś prYtrzymywac i tylko jedna rękę mam wolną i wtedy ciężko się pisze. Jutro mamy szczepienie na pneumokoki mieliśmy przełożone bo Zośka była przeziebiony kaszlala jak nie wiem.

Cieszę się że u was wszystko w porządku jest dużo nowych mam że nie sposób wszystkich zapamiętać.
A i gratulacje dla młodej mamusi już trochę zlecialo od porodu ale nie miałam jak pisać . Myślę że teraz będzie trochę lepiej bo Zosie zabawki zaczynają interesować to położy chwilę.

Ja jak ona spi to robię wszystko co dam radę bo nieraz mieszkanie wygląda jak chlew a że Zosia do niedawna tylko w wózku na spacerze zasypiala to matka wszystko rzuciła i z dziećmi na dwor szla.

Obiady to nawet nie robie tzn jak mi czas zostanie to wtedy albo robię wieczorami bo Zosia w nocy ładnie spi zasypia koło 20 i koło 4 rano wstaje na cycka a potem do 6 jeszcze śpi.

Postaram się pisać na bieżąco ale to trochę trudne będę.
A po porodzie nic nie schudłam już ciągle głodna jestem i uwielbiam słodkie.

A to moje lobuzy
1495605500-aaaaaa.jpeg
1495605524-aaaaaa.jpeg
1495605535-aaaaaa.jpeg

Pozdrawiamy

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry