reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Masakra dziś ta pogoda, u mnie był Armagedon burzowy, a teraz znów upał...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja.2606 u mnie to samo :/
Burza polamala drzewa :/ nie ma światła A bateria na wyczerpaniu :/ a ja czekam na te wyniki bo jeszcze nie ma :/

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Piękny ten wózek, Paulina :)

Ja miałam przed paroma chwilami pierwsze bardzo bolesne skurcze przepowiadajace, tak się wystraszylam, że myślałam, że rodze... :D mój mąż był przerażony, hehe. Nie sądziłam, że to tak boli.

U mnie też gorąco, też była burza, ostra ulewa i gradobicie, ale nie zrobiło się chłodniej.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Parampampam podobno skurcze nie bola ale wierze tobie, choc sama jeszcze nie mialam.
Ja wczoraj w panike wpadlam jak mi brzuch drzal przez ok 5min, juz mialam czarne scenariusze, a to podobno tylko czkawka :D
 
Hej:) Weszlam wczesniej i juz jestem po;) Szyjka zamknieta,wody i lozysko w porzadku.Malenstwo wazy ok.2700g:)
Dziękuję to pewnie dzięki Wam:*
Paulina ekstra wózek:* Zadowolona jesteś?
Parampampam to nieźle musiałaś się strachu najeść:(
 
Zuza super wiesci! To chyba dorodny maluch ci sie szykuje :) A obrocil sie?
Z wozka zadowolona, zobaczymy w praktyce jak sie bedzie sprawdzal.
 
reklama
Zuza, jak cudownie! Cieszę się bardzo :)

Paulina, ja czytałam, że każda kobieta czuje je inaczej, ja czułam normalnie ból jak przy skurczu łydki, masakra jakaś. Ale trwało to z przerwami może 20 minut i przeszło.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry