reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

U mnie jakaś masakryczna noc. Spałam ze 4 godziny. Budzilam się 3 razy i nie moglam spać. Brzuch jakoś mnie ciągnął... wogole dużo myślałam. Stresuje się czy z malenstwem dobrze. Niby w dzień czuję jakby się poruszał ale chwilę i potem nic cały dzień i noc; (
Teraz siedzę pod labo... to dziś
1498713819-aaaaaa.jpeg


hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Ja już po. Jeśli któraś z Was będzie jeszcze robiła obciążenie to koniecznie kupcie tą glukoze. To nawet było dobre [emoji16]
Teraz mam pobranie o 8.45 i 9. 45

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi, Parampampam niedziękuję:* Jeśli mogę Was jeszcze prosić to trzymajcie kciuki abym nie urodziła przed 38.tc miałam znowu głupie sny i teraz panikuję.
Mimi jak tam po badaniach?Żyjesz;) Zjedz coś koniecznie:*
 
Mimi oby wyniki dobrze wyszły tak jak wypicie. Ja też dobrze glikogenu mni islam a tak się bałam tego.
Zuza co to za sny ?
Powiem wam że w nocy kiedy ja rodzilam moim dwóm dobrym koleżankom (siostrom )co też są w ciazy śniłam się jak nigdy.
Rano już wiedziały że Zosia jest na świecie.
U nas po szczepieniu narazie wszystko ok . Pogoda do wytrzymania lekki wiaterek wieje .
Zuza koniecznie daj znać po wizycie i trzymam kciuki za położenie glowkowe dzidzi.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza, daj znać po wizycie, Mimi, a Ty jak dostaniesz wynik. Trzymam kciuki.

Asia w lipcu się mijamy w rozjazdach, więc się nie uda.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, hej.
Mimi, mi ta cytrynowa tez dobrze weszla. A potem zrobilam sie mega senna.
Zuza, trzymamy kciuki za porod w terminie i za wizyte. Nie dygaj ;)

A jeszcze wracajac do ciebie Mimi i ruchow dziecka. Jest aktywne po jedzeniu glownych posilkow? Ja jyz jestem na etapie liczenia ruchow, mam specjalna ksiazeczke i musze naliczyc miedzy 9 a 21 dziesiec ruchow. Czasem 10 kopniaka czuje juz o 10-11 godz. Ale wiem ze to na pozniejszym etapie ciazy tak sie liczy, u ciebie wazne by po jedzeniu troche maluch dawal o sobie znac.

Ten tydzien mam mega fajny. Najpierw sprzedalam stare lozko sypialniane i to juz na drugi dzien po wystawieniu na olx. Od razu polecialam na zakupy i nabylam kilka fajnych szmatek w C&A.
Wczoraj tez przyszlo nowe lozko i za nami pierwsza noc. Super wygodne i nie skrzypki :)
Dzis z rana odebralam telefon, ze juz wozek jest do odebrania takze kolejna niespodzianka.
No i przynosimy od brata lozeczko, dostawke, fotel, bujaczek i monitor oddechu takze pokoik sie zapelni.
Zostanie tylko pranie/prasowanie i pakowanie toreb.
Na dodatek cukry mi sie cos unormowaly, w nocy ok 93-96 a na czczo ponizej 90. Taka sytuacja.
Sie dzieje!

Za oknem skwar niemilosierny.. godzina 10 a na termometrze 25st. Masakra [emoji34]

Przyjemnego dnia dziewczynki!
 
Ja już w domu. Dobrze, bo gorąca strasznie [emoji274]
Wyniki będą po 15. Na pewno dam znać. A jakie powinny być normy po godzinie i dwóch?

Paulina moje maleństwo jedynie porusza się koło południa. Ale jest to tak delikatne ze już sama niewiem czy to to....

Zuza Ty się już nie stresuj :* teraz to niewskazane. Na pewno dotrzymasz do terminu. O której wizyta?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi oby wyniki dobrze wyszły tak jak wypicie. Ja też dobrze glikogenu mni islam a tak się bałam tego.
Zuza co to za sny ?
Powiem wam że w nocy kiedy ja rodzilam moim dwóm dobrym koleżankom (siostrom )co też są w ciazy śniłam się jak nigdy.
Rano już wiedziały że Zosia jest na świecie.
U nas po szczepieniu narazie wszystko ok . Pogoda do wytrzymania lekki wiaterek wieje .
Zuza koniecznie daj znać po wizycie i trzymam kciuki za położenie glowkowe dzidzi.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Super ze mala dobrze znosi szczepienie.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry