reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Kurcze chyba zaczelam temat zalaman psychichicznych ale moze i dobrze bo lepiej komus sie wygadac wtedy latwiej i lzej.

Mimi mi zdjeli plaster na 3 dzien a szew po tygodniu i wsumie nic tam strasznego nie bylo czerwona kreska i teraz thlko zmienia kolor wiec chyba tylko tak wyglada gojenie no ja po cc mam super wspomnienia prawie zero bolu i ogolnie dobrze . A tak mi sie przypomnialo jak sie wybudzilam po narkozie i wyjeli mi ta rure z gardla strasznie pic ni sie chcialo i nie chcieli mi za bardzo dawac tylko po jednym lyku strasznie tego pilnowali bo caly czas mowili ze noe wolno bo bede wymiotowac tak mysle ze moze u Aguni te wymiotu to przez to moze nie pilnowali tego.

Ka czemu odpuszczasz lipiec?

Zuza kurcze szkoda ze z tesciowa sie skiepscilo bo mialas w noej oparcie ale na szczescie teraz masz kobtakt ze swoja mama .

Milego dnia dziewczynki ☺
 
reklama
Asia a czym pielegnujesz ranę? Ja się martwię ze może się mazac U mnie bo mam duży brzuch i faldke spora na dole ;/

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Ja to się boję najbardziej, że będzie się rana mazać z gorąca. Asia, a jak jest z jedzeniem przed cc? Jakie są zalecenia?

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
My już po wizycie położnej wszystko dobrze za tydzień kolejna wizyta .Co do ramy to plaster mi zdjęli na drugi dzień przed wstaniem z łóżka.Szwy poniedziałek wtorek mam mieć ściągane a ranę tylko pryskać Octeniseptem i wietrzyć .Przy tym gorącu najlepsze majtki siatkowe .Mimo fałdki na brzuchu nic się nie paskudzi jest ładna sucha .
Asia nie piłam wody niedobrze zaczęło mi się robić podczas cięcia i podawali mi leki ,bo zaczęło mnie wyrywać .A przed cięciem kolacji już nie jadłam nie piłam .Oni sami nie wiedzieli czemu,bo nawet leki przeciwwymiotne nie działały.
Mimi położna mi dziś powiedziała że jak pierwszy dawał w kość to drugi jest grzeczny ;)
A Michaś standardowo zjadł o 14 zasnął w łóżeczku:) Może jak o 17 wstanie i nie będzie burzy wyjdziemy przed dom ,bo dalej z moimi spuchniętymi nogami się nie da ....
dqprh37147u4tr1q.png
 
Zuza a nie placilas gdzieś zbliżeniowe bo to bardzo długo z konta schodzi.
My mieliśmy dzisiaj szczepienie Zosia nawet dzielnie zniósł teraz śpi w domu już taka zmęczona była. U nas zbiera się na deszcz i chyba nie wyjdziemy już na dwor zobaczymy.
Agunia super ze wszystko ok u synka.
Aaa Zosia wazy 6600g i ma 64 cm.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agunia dobrze, ze dochodzisz do siebie i że mały grzeczny:)
Też wymiotowałam w trakcie cc, ale później już nie. Te dziewczyny,które będą mieć pierwsze cc(bop te które miały to już to pewnie wiedzą) i znieczulenie w kregosłup, pamiętajcie żeby nie podnosić głowy po zabiegu, nawet odrobine,picie weźbie z dziubkiem. Ze mną leżała dziewczyna która podniosła i meczyły ja straszne bóle, nawet leki nie pomagały. lekarze mówili, ze nawet przez miesiąc tak może być.
Ja nie miałam stresa przed porodem, dopiero w te noc przed samym cc strasznie się denerwowałam i płakałam. A wcześniej to cały czas się tylko stresowałam czy mała będzie zdrowa.

Zuza wyjaśniłaś w banku? Ja kiedyś miałam taką sytuację, ze przez jakiś czas mi pieniadze z konta znikały, a na drugi dzień wracały, i tak przez jakiś czas. Najpierw myślałam, ze coś pokręciłam, ale kiedyś sprawdziłam ile mam na koncie i pojechałam do bankomatu. A tam zdziwienie, o 150 zł mniej. Więc wybrałam ile było, do zera. Na drugi dzień patrzę na konto, a 150 zł jest. I tak kilka razy znikały. Ale zanim wybrała m się do banku to przestały:D
 
Ja jutro mam wizytę u lekarza.Trzymajcie kciuki żeby uparciuch się obrócił:*
Kattaya jutro od rana chcę jechać,jeśli będę się czuła na siłach.Rany ale masakra,takie rzeczy się działy?:o
 
reklama
Do góry