reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dziewczyny, głowy do góry, trzymam kciuki za poprawę nastrojów. Chociaż rozumiem że macie nerwy... Ale pomyślcie, że jeszcze trochę stresów i będziecie mieć maleństwa przy sobie :)

Asia, ja jestem tuż przed @, więc ten cykl odpada jeszcze. Chyba dopiero w sierpniu się zgramy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się z samego rana.
Wczoraj wieczorem i w nocy bardzo bolał mnie brzuch i prawa strona. Znów... :/ pewnie wina jakiegoś jedzenia :/ zjadłam sporo owoców. Dziś już lepiej. Popadalo w nocy, była lekka burza. Teraz póki co pochmurno ale duszno.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Zuza jakie badania dzisiaj?
Ja jutro... Ale aż mnie coś bierze jak pomyślę ile mi się tam zejdzie ...
Dziewczyny co najlepiej zjeść na kolację żebym nie miała wysokiego cukru naczczo?

Zuza u nas wydawało się ze będzie chłodno A tu niespodzianka .... słońce zaczyna dopiekać :/

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Dzisiaj lajtowo tylko morfologia i mocz.Ale mam dosyć gorączki.A jutro ma być ponad 30stopni a jade po poludniu do gina.Mam ochote się zastrzelic.Nienawidze taka spocona nigdzie jeździć a do lekarza to już w ogóle masakra.
Mimi a Ty robisz teraz krzywa,tak?Współczuję...
 
Cześć dziewczyny :)
U nas powolutku do przodu od niedzieli jesteśmy w domku :) Michaś budzi się tylko na butelkę a jak nie to go trzeba budzić jedynie w nocy gdzieś go brzuszek bolał ale tak 2-3 godziny śpi .Mam czas na umycie się uczesanie makijaż i jeszcze czekam aż wstanie ;)
Ja jeszcze mam problemy z jelitami i praktycznie mało co zjadam .Boleć boli ale nie ma się co dziwić dziura w brzuchu jest to musi boleć ;) Na wagę nie wchodziłam bo za wcześnie a nogi po cc mam tak spuchnięte że od kolan już a stopy to już nie mówię ale podobno to normalne i po 2tygodniach mija.
Jeszcze Was nie nadrobiłam ale jeśli Michaś taki będzie jak te dni to szybko pójdzie ;) Dziś czekamy na położną do 14ma być.A jeszcze dziś spędziliśmy pierwszą noc sami bo mąż miał wyjazd i Michaś oszczędził mamę ;)Jadł o 23 o 2 i o 5 bez płaczu noszenia ;)Buziaki dla Was :*
IMG_20170628_090737.jpg
IMG_20170628_090721.jpg
dqprh37147u4tr1q.png
 

Załączniki

  • IMG_20170628_090737.jpg
    IMG_20170628_090737.jpg
    250,2 KB · Wyświetleń: 420
  • IMG_20170628_090721.jpg
    IMG_20170628_090721.jpg
    239,2 KB · Wyświetleń: 430
Agunia super wieści:* A Michaś jest cudowny:*
Ja wracam dopiero do domu.Brzuch mnie boli i ciężko mi się chodzi.Jutro czeka mnie wizyta w banku bo dziś już nie dam rady.Znikło mi 200zł z konta:o
 
Zuza niestety tak.... jutro obciążenie glukoza.... fuuj. Kupilam tą cytrynową Ale jak patrzę na tą wielka paczkę to aż mi się już niedobrze robi ;)
A te 200zl może mąż wyjął?

Agunia to Ci się trafił grzeczny egzemplarz. Ja tez mam nadzieję ze drugi bobas będzie jak starszy brat grzeczniutki i nierozplakany.
W domku już będzie coraz lepiej. A kiedy zdejmuje się szwy?
No ja ciekawa jestem twojej wagi [emoji3] na pewno sporo mniej.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi ja z mężem mamy osobne konta;) Każdy ze swoją kartą.Ja rzadko korzystam tzn.wpłacam to co potrzebuje na lekarza.Właśnie zniknęła mi kasa na jutrzejszą wizytę + badania.Dobrze że byłam z mężem to zapłacił...
 
reklama
Hm... no to dziwne. Musisz koniecznie iść do tego banku. Może pobrali za jakieś prowadzenie konta czy coś. Ale w sumie to az tyle.... hm

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry