reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

No nawet aktywny, jeszcze zdążyłam poprasowac :D Ale zrobiło mi się niedobrze, muszę chwilę posiedzieć. Mam tyle energii, bo wczoraj cały dzień praktycznie spędziłam na kanapie, a dzisiaj pogoda sprzyja, bo trochę chłodniej. Ale od jutra straszne upały, więc znowu będę siedzieć w domu.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
O tak, korzystajcie z chłodu dziewczyny, bo pod koniec tygodnia gorączka ma być.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam nadzieję ze te upaly to tak na chwile...

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Hej dziewczyny u mnie tez intensywny weekend w sobote bylam z Gabrysiem u mamy caly dzien i zabralam do siebie 15 letnia siostre na wakacje wiec mam spora pomoc przy malym wszystko moge w domu porobic bo ma kto malym sie zajac. A wczoraj bylismy na urodzinach u tescia 81 lat konczyl a Gabrys to dopiero pierwszy wnuk. Dzis posprzatalam dom zrobilam obiad a pozniej poszlismy na spacer ale deszcz nas zlapal tak wlalo mokra jak szczur wrocilam maly nie zmukl ale chyba sie wystraszyl bo jak wrocilismy to dziwnie sie zachowywal lezal i tylko sie patrzyl jak zaczarowany.

Nie moge doczekac sie kolejnych forumowych dzieciaczkow ☺

Pozdrowienia i milego dnia od Gabrysia ☺
 

Załączniki

  • 20170624_105412.jpg
    20170624_105412.jpg
    359,7 KB · Wyświetleń: 65
  • 20170624_105334.jpg
    20170624_105334.jpg
    251,2 KB · Wyświetleń: 57
  • 20170624_105309.jpg
    20170624_105309.jpg
    242,3 KB · Wyświetleń: 62
Hej dziewczyny ☺

Milo Mimi ze pytasz ☺ hmm ogolnie dobrze sie czuje jeszcze nie ma 2 miesiecy od ciecia a ja wogole nie pamietam ze je mialam. Jakies 2 tyg temu mialam kryzys psychiczny z przemeczenia w nocy jak chcialo mi sie spac a maly mial kolki plakalam razem z nim ale minelo juz mialam jakis taki zal do meza ze spi itd chodz wiem ze wstaje o 4 do pracy a popoludniami mi pomaga zajmuje sie malym. Od soboty jest u mnie siostra tak jak pisalam to mi tak lekko teraz na wszystko mam czas bo caly czas chce sie ona nim zajmowac mi zostaly noce ale np dzis odespalam sobie rano jak ona wstala.
A jak Wy dziewczyny sie czujecie?
Ka. Ktory masz dzien cyklu?
 
reklama
To super :) A rana już zagojona? Ile to trwa?
Fajnie że masz pomoc w siostrze. Moja tylko 2 lata młodsza ale ze to pomocy :/ my mieszkaliśmy jeszcze u moich rodziców jak syn był maly to moje mama mi bardzo pomagała. Nie raz nawet w nocy. Bez niej nie wiem jak bym dała radę

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry