reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Paulina masz racje,najważniejsze dobre nastawienie:) A malutka nadgoni:*
Mimi,zaraz biorę się za mycie naczyń,potem zrobię kolacje i znowu będę odpoczywać;)
Przejrzałam dokumenty żeby sprawdzić czy mam wszystko.Naszykuje jeszcze później kubek i sztućce do szpitala,zapakuje wodę mineralną i zapnę torbę;)
Boję się tego co mnie czeka:( Ty Mimi miałaś podobny poród więc napewno mnie rozumiesz:(
 
reklama
Zuza rozumiem.... nie życzę nikomu takich doświadczeń jak nasze. Mam nadzieję ze tym razem pójdzie szybko i łatwo.

Ja będę się umawiać z moją na cc. To już postanowione. Mam się przypomnieć w 35tc.
Boję się tylko kwoty jaka zaśpiewa :/ kilka lat do tyłu podobno brała 2tys.... eh

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Kubie słabł puls i powinni zrobić cc ale lekarza z calej siły "położył" mi się na brzuchu i wypchnął małego...Traumatyczne wspomnienie...
 
Mimi:* Mam nadzieję,że wszystko pójdzie po Twojej myśli:*
Rozmawiałam z Kubą niedawno i nie mógł się skupić na rozmowie,skutki zmiennej pogody.. Mama już tak nie ćwierka jak to fajnie jest więc pewnie jest ciężej. Jestem zła bo dają mu za dużo jeść:( Zwróciłam mamie uwagę a ona że co ma zrobić jak dziecko ma apetyt ...Będzie miał dietę po powrocie ...Wczoraj zjadł o 18. 3 "hamburgery" kotlety z mielonego,kajzerka,żółty ser,pomidor....A o.20 dali mu jeszcze 3 kanapki i zasypiał z bólem brzucha:/
 
Cześć dziewczyny.
Cały czas Was czytam ale czasu na napisanie brak.
U mnie już prawie połowa ciazy.
Chłopak na 110% Jak to gin powiedział ;)
Będzie Ignaś.
Od początku ciąży przytylam 1,5kg więc chyba nie ma tragedii.

@Mimi2330 dlaczego płacisz za cc?

Trzymam kciuki za spokojne rozwiązania ;)

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Zuza to rzeczywiście ostro przesadzaja z jedzeniem no ale przez tel. Nic nie poradzisz :/ eh szkoda że nie rozumieją że robią Tym krzywdę dziecku. Dobrze ze my mamuśki dbamy o odpowiednią dietę chlopaczkow :)

Hej Blair. Gratuluję poznania plci i wybrania imienia . A ja będę płaciła bo to taka cesarka "na zyczenie".... wskazań do cc nie mam.... prócz traumy po 1 porodzie.....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Zuza to rzeczywiście ostro przesadzaja z jedzeniem no ale przez tel. Nic nie poradzisz :/ eh szkoda że nie rozumieją że robią Tym krzywdę dziecku. Dobrze ze my mamuśki dbamy o odpowiednią dietę chlopaczkow :)

Hej Blair. Gratuluję poznania plci i wybrania imienia . A ja będę płaciła bo to taka cesarka "na zyczenie".... wskazań do cc nie mam.... prócz traumy po 1 porodzie.....

hchy43r8h8l5x99d.png
Aaa. U mnie lekarz do którego chodzę prywatnie po prostu zapytał jak chce rodzic. Zresztą on też mi robił poprzednio cc i też zapytał jak bym chciała.
Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze :)

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Do góry