reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja cala ciążę piłam inke A teraz zaczynam podpijac zwykła rozpuszczalna hehe ale ja to z 1 łyżeczki i pół na pół z mlekiem [emoji2][emoji2][emoji2]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Hihi w ciążowym stanie to zrozumiałe, dlaczego taką siekierę pijesz [emoji16]

Mi za to ostatnio wszystko za słodkie się wydaje, odkąd odstawiłam cukier [emoji37] miałam wcześniej Inkę karmelową, ona siłą rzeczy jest dosładzana, ale wtedy ją umiałam wypić, a teraz aż mnie mdli [emoji16]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nasz Maciuś już skończył 19 tygodni. Wow, czas leci. Waży około 6kg. Zaczynamy się rozglądać za krzeselkiem do karmienia. Trudny wybór bo tyle tego jest. Teraz chce jeść co 3godziny. Miał już fazę ze zjadał 180ml mleka i 4 godz przerwy, teraz zjada max 150ml , częściej 130 ml no i nie dziwię się że po 3godz jest zjadanie palców na maksa. Pięknie się śmieje i dużo gada.
 
Jeszcze parę dni i możesz rodzić :) . Dla maluszka już bedzie bezpiecznie tym bardziej że Twój jest spory. Mój już był na świecie w 35tyg i 5 . Tylko ze był mały.
 
Dziś 22i o 10.30Michas skończył 4miesiące.Dopiero do szpitala jechałam a tu już 4 miesiące.Już zjadamy jabłuszko ,jabłuszko z marchewką, marchewkę,marchewke z ziemniaczkami, wczoraj była zupka jarzynowa, mus z jabłuszka i bananów, kaszkę malinową i kaszkę manne.Wszystko ładnie zjada odpukać zero problemów brzuszkowych.Tez jak jo rozglądam się za krzesełkiem.
Dziś w nocy jak zjadł o 19.30 90mleka to jadł dopiero o 3.30i zjadł też 90.Pierwsze 8godzin przespał !
Jo wszystkiego najlepszego dla Maciusia :)
Mimi można już powiedzieć że na dniach jesteś ale fajnie że już niedługo Filipa przytulisz.
Zuza Dominiś już taki duży ale ten czas leci :)
Colorado trzymam kciuki za pęcherzyk :)
Milutkiej niedzieli dziewczynki :*
 
My dziś dopiero zaczęliśmy naszą przygodę z nowymi jedzonkami :). Marchewka zaliczona , było zdziwienie co to nowego w buzi ale troszkę zjadł. Jutro powtórka i pojutrze. Później dynia, zobaczymy jak będzie szło.
 
Hej, ale jesień przyszła pełną parą. U mnie rodzinny i leniwy weekend, lubię takie.

Zuza, super Twój synuś [emoji7] Faktycznie czas leci jak szalony :)

Colorado, trzymam kciuki za wizytę. Ja za tydzień mam termin @, więc pewnie w przyszły poniedziałek beta jak nie przyjdzie. Ale jakoś podświadomie czuję, że nie jestem w ciąży...

Życzę Wam miłego wieczoru, pogoda idealna na koc, książkę i herbatę :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ka dzialajcie jeszcze [emoji4]

U nas też pogoda z letniej zmieniła się w poznojesienna [emoji53]

Wczoraj z rana wyruszyliśmy do lasu na spacerek. Pozbieralismy liście i zoledzie A potem mój synek stworzył taką kompozycję
1508747243-0b205f290ea2e647-aaaaaa.jpeg

I z moja pomocą
1508747265-84664919630e4f60-aaaaaa.jpeg


a dzisiaj mamy podróż ok 50km w jedną stronę. Nie chce mi się już wyruszac w takie trasy. Śmieje się ze muszę zabrać ze sobą torbę w razie coś [emoji16]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry