reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Parampampam fajnie że się odezwalas :)
Super, ze u Was coraz lepiej :) z brzuszkiem niestety dużo niemowlaków ma problem. Trzeba to przetrwać.
U mnie zaczyna się 29tc!!! Jak już wejdę w 30 to już poleci...... matko.... [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Hej:) Mam nadzieję,że malutki jeszcze chwilę pośpi i da mi napisać;)
U nas wczoraj stuknął miesiąc:) Czyli mam w domu już niemowlaczka a nie noworodka:) Jest cudowny:* Zaczyna się uśmiechać,rozgląda się,przygląda zabawkom i uwielbia książeczkę z kontrastami:) Jutro odbieramy leżaczek ciekawe czy przypadnie mu do gustu.Tak Mimi,karmię piersią choć bardzo tego nie lubię:( Ale tu chodzi o mój dyskomfort bo z Dominisiem wszystko dobrze ładnie przybiera i poza tym wszystko ok.Walczymy z odparzoną dupką...Po piersi dzieci robią często kupkę i to taką luźną.A on na dodatek często robi podczas snu i budzi się z brudną pieluszką.A jeśli już o pieluszkach to powiem Wam że nie lubię pampersów!Jeden raz zrobi siusiu i śmierdzi moczem intensywnie,używamy też Dada i nam bardziej pasują,ale dostaliśmy karton pampersów od rodziców a przecież ich nie wyrzucę ...
Malutki zaczyna marudzić więc na następnej drzemce doczytam co u Was:* Miłego dnia:*
 
Zuza smaruj sudocremem po każdej zmianie pieluchy. Jak nie będzie lepiej to polecam maść tormentiol. Ale niewiem czy ona jest bez recepty. Już nie pamiętam

hchy43r8h8l5x99d.png
 
mam do Was pytanie bo zabieram sie za pranie i prasowanie rzeczy dla maleństwa. jaki proszek/zel/kapsulki/płyn do płukania polecacie?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Parampampam, Zuza - fajnie Was słyszeć :) Zazdroszczę chwil z Maluchami.
Blair, śliczna sukienka :)
Mimi, a propos ziółek w ciąży, to właśnie przed chwilą czytałam: Link do: Zioła w ciąży

Dziewczyny, obiecywałam sobie, że jak zaczniemy starania, to podejdę do tego na luzie i nie będę wypatrywać objawów, tym bardziej, że niemożliwe, że zaszłabym w 9 dniu cyklu przecież... Ale jak nie gdybać gdy strasznie bolą mnie piersi od kilku dni i co chwilę chodzę siusiu. Zakładam, że @ będzie wcześniej, ale byłabym w szoku jakby się udało w 1 cs :yes: A tak z ciekawości, jak szybko miałyście pierwsze objawy?
 
Parampampam, Zuza - fajnie Was słyszeć :) Zazdroszczę chwil z Maluchami.
Blair, śliczna sukienka :)
Mimi, a propos ziółek w ciąży, to właśnie przed chwilą czytałam: Link do: Zioła w ciąży

Dziewczyny, obiecywałam sobie, że jak zaczniemy starania, to podejdę do tego na luzie i nie będę wypatrywać objawów, tym bardziej, że niemożliwe, że zaszłabym w 9 dniu cyklu przecież... Ale jak nie gdybać gdy strasznie bolą mnie piersi od kilku dni i co chwilę chodzę siusiu. Zakładam, że @ będzie wcześniej, ale byłabym w szoku jakby się udało w 1 cs :yes: A tak z ciekawości, jak szybko miałyście pierwsze objawy?
O zaraz poczytam.
Ja objawy zauważyłam dopiero ok 30dc. Ból piersi i ciągle spalam ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Cześć dziewczyny! :) Jestem tu nowa... dopiero 7 tydzień. Jednak jestem po wizycie u Pani doktor która powiedziała mi, że mam się odchudzać. Nigdy nie wazyłam tak dużo jak teraz :( ostatnio mi się bardzo mocno przytyło nie wiedząc czemu. Ważę 94kg przy wzroście 173 cm. i zalecenie Pani ginekolog to -5kg, a jak zrzucę więcej to będzie jeszcze lepiej. Mam unikać soków i napojów gazowanych i dużo spacerować. Spotkałyście się już kiedyś z takimi zaleceniami?
i mam jeszcze do Was jedno pytanko. Czy macie jakies fajne źródło z którego kupujecie ubrania ciążowe? Większość oferuje rozmiary do max 42, a ja noszę rozmiar większy i ciężko coś trafić. A nie chce kupować pierwszej lepszej rzeczy.
 
Cześć Alichia, gratuluję ciąży :) długo się staraliście? To Twoja pierwsza ciąża?

Rozumiem, że pani doktor kazała się odchudzać już w ciąży, dała jeszcze jakieś wytyczne?

Ubrania ciążowe w większych rozmiarach są w C&A i na www.bonprix.pl :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Alichia, gratuluję ciąży :) długo się staraliście? To Twoja pierwsza ciąża?

Rozumiem, że pani doktor kazała się odchudzać już w ciąży, dała jeszcze jakieś wytyczne?

Ubrania ciążowe w większych rozmiarach są w C&A i na www.bonprix.pl :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Właściwie to udało nam się za pierwszym razem :) Tak pierwsza ciąża i na wizycie Pani doktor powiedziała, że jestem w ciąży i wszystko rozwija sie prawidłowo i, że mam się odchudzać. Tak jak pisałam wcześniej zaleciła ograniczenie soków i napojów gazowanych i duzo spacerów. Dzięki za podpowiedź ze sklepami :) C&A nie przyszło mi do głowy ;)
 
Do góry