reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Mój Filip ma 17 miesięcy i waży 12,5 kg. Tyle że on zje wszystko, czasami przy tych upalach miał mniejszy apetyt czy jak mu wychodzą zęby. Hitem jest zupa ogórkowa, wszelkiego rodzaju makarony, arbuz, borówki i jeżyny. Wodę wypije ale tylko z kubka niekapka. Tak to lecimy na herbatach i sokach rozcienczanych z wodą. Aaa i lubi cebulę surową i cytryne8-).
Zuza łącze się w bólu z wychodzącymi czworkami. U Filipa wychodziły wszystkie na raz i skończyło się zapaleniem ucha. Myślałam że będzie chwila przerwy ale teraz dolna trójka próbuje się przebić.
 
reklama
Mój Filip ma 17 miesięcy i waży 12,5 kg. Tyle że on zje wszystko, czasami przy tych upalach miał mniejszy apetyt czy jak mu wychodzą zęby. Hitem jest zupa ogórkowa, wszelkiego rodzaju makarony, arbuz, borówki i jeżyny. Wodę wypije ale tylko z kubka niekapka. Tak to lecimy na herbatach i sokach rozcienczanych z wodą. Aaa i lubi cebulę surową i cytryne8-).
Zuza łącze się w bólu z wychodzącymi czworkami. U Filipa wychodziły wszystkie na raz i skończyło się zapaleniem ucha. Myślałam że będzie chwila przerwy ale teraz dolna trójka próbuje się przebić.
Zazdroszczę apetytu! Piękną wagę ma Filip :) Wow cebula i cytryna :)
Jej, namęczą się Biedaczki przy ząbkowaniu :( Kuba przechodził bezobjawowo więc to dla mnie nowość :(
 
Lila też właściwie bezobjawowo, tylko jak jej coś wychodzi to jęczy przy myciu zębów i stąd wiem.

Zuza fajnie macie z tymi termami. Nie wybierzesz sie?

Ja najwiecej ubrań kupuję w "szmateksach", bardzo rzadko coś nowego. Ale był czas, ze w BonPrix dużo zamawialam.
 
Dziewczyny, potrzebuję porady od doświadczonych mam [emoji4] za dnia pokarmu mam wystarczająco, mały je co 1,5h-3h i jest ok, za to w nocy mam niedobory, ostatnie karmienie przed spaniem koło 1 w nocy mamy, wtedy wisi na piersi /piersiach ze 30 minut, wydaje się najedzony, odkładam go i za pół godziny jest głodny, a ja cycki mam już puste po całym dniu i muszę podawać mm. Dopiero rano mam więcej pokarmu i jest ok. Jak jeszcze podkręcić laktację, zwłaszcza na koniec dnia? Już jakiś czas pije piwa 0%, 2 kawy inki w ciągu dnia, do tego dużo wody i ewentualnie trochę soków.... Idealnie byłoby, gdybym mogła zrezygnować z mm ... [emoji41]
 
Colorado ja piłam jakieś herbatki na laktacje i bawarke ale średnio działały. Może faktycznie spróbuj z laktatorem. Ja niestety byłam skazana tylko na laktator bo Filip nie chicial ssać piersi.
 
Colorado, ja korzystałam z femal-tikera i mi pomagał do czasu. Od jakichś 3 tygodni nie działa, a korzystałam od czasu do czasu. Teraz piję herbatki ziołowe na laktację Apothe-ke i z Herba-pol i daje radę, ale muszę wypić tyle ile na opakowaniu pisze
 
reklama
Zuza fajnie że pytasz ;) a czuję się w miarę ok... problem dermatologiczny mam na klatce piersiowej i jutro idę do dermatologa , w ramach nfz w ciąży nie trzeba długo czekać do specjalisty, taki przywilej jest o którym się dowiedziałam dziś właśnie ;)
colorado ja nie pomogę, mi się nie udało karmić :/
 
Do góry