reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ovitrelle - jak z testowaniem?

reklama
Przykro mi... wiem... to takie niesprawiedliwe. Zastanawialiście się nad in vitro?
U nas raczej nie wchodzi w grę, choćby z uwagi na to, że po prostu nas nie stać. Na same badania już wydane ponad 7000 zł a tak naprawdę przyczyna niepowodzeń praktycznie nie znana [heparyna zalecona bo jedno z białek jest u mnie ciut za niskie (mam poziom 60 przy normie 64)- ale wg hematologa to nie może być przyczyna]. Cóż, jak widać nie każdemu jest dane...
 
U nas raczej nie wchodzi w grę, choćby z uwagi na to, że po prostu nas nie stać. Na same badania już wydane ponad 7000 zł a tak naprawdę przyczyna niepowodzeń praktycznie nie znana [heparyna zalecona bo jedno z białek jest u mnie ciut za niskie (mam poziom 60 przy normie 64)- ale wg hematologa to nie może być przyczyna]. Cóż, jak widać nie każdemu jest dane...
Nie poddawaj sie! To najgorsze co możesz teraz zrobić... a próbowaliście inseminacji? Jest znacznie tańsza
 
Inseminacja też niestety odpada bo przekroczyłam magiczne 38lat..
A to jest granica wiekowa? Nie wiedziałam o tym... wiem, ze najlepiej ogarniać to wszystko przed 40 rż, bo szanse są większe niż po, ale przecież jest tyle kobiet po 40, którym się udaje. Porozmawiaj w klinice leczenia niepłodności jakie mogą mieć dla Was propozycje...
 
reklama
Czesc dziewczyny. Pytanie o Ovitrelle. Biore zatrzyk co 3. dzien (7 klikniec) od dnia transferu blastocysty, ktory byl 20. sierpnia. Pytanie brzmi jak bardzo Ovitrelle podnosi poziom hCG? Czy sa to duze przyrosty, ktore powodowalyby dwie grube krechy na tescie, czy tez delikatne przyrosty? Ktos cos? Pierwsza beta zrobiona w piatek (ale wynik dopiero jutro). Druga beta bedzie jutro.
 
Do góry