reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ovitrelle zastrzyk a test ciazowy

reklama
Na pewno były dziewczyny w ciąży inaczej nie było by sensu brać go.
Twój wynik na ta chwilę jest spowodowany zastrzykiem, ale nie jest powiedziane, że nie jesteś w ciąży.
Zaden test domowy nie wykryje 6 dniowej ciąży.
 
I może doprecyzuj swoją wypowiedź. Ciężko się połapać co,jak,kiedy i gdzie. Jajniki miały po 18 cm? To raczej niemożliwe.
 
Hej Dziewczyny starsmy się z mężem o dzidziusia. W piątek 8.10 byłam u ginekologa pecherzyk mial 18mm na drugi dzień zrobiłam rano zastrzyk. Czuje dziwne ukucia w brzuchu i nie wytrzymałam zrobiłam test wyszła druga blada kreska. Wiem że pewnie za wcześnie bo jak czytałam lek może się utrzymać do 10 dni. Czy sa tutaj osoby którym za 1 razem się udało? I kiedy najlepiej zrobić beta HCG? Proszę o informację będę wdzięczna 🤗
Hej, mi lekarz powiedział żeby betę zrobić najlepiej 13-14 dni od zastrzyku, tak też zrobiłam I nie było już nic w organizmie, więc najlepiej poczekaj żeby wynik nie był fałszywie dodatni. Trzymam kciuki!
 
Wydaje mi się, że żeby sobie nie robić złudnych nadziei najlepiej czekać do terminu spodziewanej miesiączki tym bardziej, że w Twoim przypadku zastrzyk może oszukiwać i dawać fałszywie dodatni test. Tak samo różne objawy których wcześniej nie było - przerabiałam to, nie ma sensu się doszukiwać. Trzymam kciuki żeby się udało :)
 
Wydaje mi się, że żeby sobie nie robić złudnych nadziei najlepiej czekać do terminu spodziewanej miesiączki tym bardziej, że w Twoim przypadku zastrzyk może oszukiwać i dawać fałszywie dodatni test. Tak samo różne objawy których wcześniej nie było - przerabiałam to, nie ma sensu się doszukiwać. Trzymam kciuki żeby się udało :)
Dziękuję za odpowiedź i za 3manie kciuki 🤗 okres mam za 9 dni więc czekamy ;)
 
reklama
Wydaje mi się, że żeby sobie nie robić złudnych nadziei najlepiej czekać do terminu spodziewanej miesiączki tym bardziej, że w Twoim przypadku zastrzyk może oszukiwać i dawać fałszywie dodatni test. Tak samo różne objawy których wcześniej nie było - przerabiałam to, nie ma sensu się doszukiwać. Trzymam kciuki żeby się udało :)

Yyyy... Jak 9 października podałaś sobie zastrzyk to owulacja mogła wystąpić do 36 godzin czyli moglas mieć owulacje raptem 3 dni temu więc nie ma technicznej możliwością być w ciąży 3 dni po owulacji
emoji87.png

A zastrzyk utrzymuje się we krwi do 12 dni
Dzięki za odpowiedź. Czyli Wszytsko jasne.
To jak masz za 9 dni to sprobuj sobie zrobić test ciazowy tak za 7-8 dni jesli jestes niecierpliwa, ale za 9 bedzie juz wiarygodny.
Tak też zrobię. Dzięki wielkie 😘
 
reklama
Do góry