reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ovulomed max

reklama
Rozwiązanie
My tez o pierwsze dziecko walczyliśmy dosyć długo, ale najpierw to było na zasadzie co będzie to będzie, a potem były starania całkiem długie. Ja i tak polecam femibilion, może i jest drogi, ale w ostateczności naprawdę pomógł. Teraz ciesze sie dwójka zdrowych chłopców. Jeden 2,5 lat drugi 4,5 miesiąca. Polecam ci też fajną apke, bo dokładnie wylicza dni płodne, owulację i okres nazywa się flo
Mam co prawda nie do, ale dwie inne. Z flo nie byłam zadowolona. Mam Hashimoto, które teraz weszli w tsh poniżej normy i tak z cykli normalnych 30 dniowych w ciągu 3 miesięcy zmieniły się na 45 dniowe. Kupię sobie ten femibion1. Dzięki!!
Hej, ja zaczęłam właśnie zażywać, poleciła mi to moja lekarka, powiedziała że to super lek, trochę drogi ale widać poprawy. A Ty jak używasz?
 
Ja nie używam, ale jak chce zajść w ciążę to tak na 3 miesiące przed codzinne biorę femibilion 1, a potem biorę do 12 tygodnia. Jeśli lekarka poleca i ufasz jej, to spróbuj, nie zaszkodzi [emoji6]
 
Ja nie używam, ale jak chce zajść w ciążę to tak na 3 miesiące przed codzinne biorę femibilion 1, a potem biorę do 12 tygodnia. Jeśli lekarka poleca i ufasz jej, to spróbuj, nie zaszkodzi [emoji6]
Femibilion używam ale 0 jest podobno dla planujących ciążę, ale tylko jeden miesiąc znów w nim nie widzę poprawy.. 1 lepsza?
 
1 lepsza, bo jest dla pań które planuja i są w ciąży, ale najważniejsza jest cierpliwość. Tak jak pisałam, organizm musi się przygotować, zebrać odpowiednią ilość kwasu foliowego, to trwa. Wiec polecam ci brać chociaż kwas foliowy przez 3 miesiące i powinno się udać. Oczywiście próbujcie już teraz, bo a nóż uda się wczesniej.[emoji6]
 
1 lepsza, bo jest dla pań które planuja i są w ciąży, ale najważniejsza jest cierpliwość. Tak jak pisałam, organizm musi się przygotować, zebrać odpowiednią ilość kwasu foliowego, to trwa. Wiec polecam ci brać chociaż kwas foliowy przez 3 miesiące i powinno się udać. Oczywiście próbujcie już teraz, bo a nóż uda się wczesniej.[emoji6]
Kwas foliowy biorę od dnia ślubu 2 lata, tylko przyznam wtedy uwazalismy bo mąż zmieniał pracę i ja i zaczęliśmy pogoń za pieniądzem by wybudować dom. Teraz dom stoi zaczynamy wyłączać i dobrze by było by ktoś z nami był. Moja gin mówi że u mnie wszystko ok, więc po prostu się staramy i czekamy ;)
 
My tez o pierwsze dziecko walczyliśmy dosyć długo, ale najpierw to było na zasadzie co będzie to będzie, a potem były starania całkiem długie. Ja i tak polecam femibilion, może i jest drogi, ale w ostateczności naprawdę pomógł. Teraz ciesze sie dwójka zdrowych chłopców. Jeden 2,5 lat drugi 4,5 miesiąca. Polecam ci też fajną apke, bo dokładnie wylicza dni płodne, owulację i okres nazywa się flo
 
reklama
My tez o pierwsze dziecko walczyliśmy dosyć długo, ale najpierw to było na zasadzie co będzie to będzie, a potem były starania całkiem długie. Ja i tak polecam femibilion, może i jest drogi, ale w ostateczności naprawdę pomógł. Teraz ciesze sie dwójka zdrowych chłopców. Jeden 2,5 lat drugi 4,5 miesiąca. Polecam ci też fajną apke, bo dokładnie wylicza dni płodne, owulację i okres nazywa się flo
Mam co prawda nie do, ale dwie inne. Z flo nie byłam zadowolona. Mam Hashimoto, które teraz weszli w tsh poniżej normy i tak z cykli normalnych 30 dniowych w ciągu 3 miesięcy zmieniły się na 45 dniowe. Kupię sobie ten femibion1. Dzięki!!
 
Rozwiązanie
reklama
Czy u którejś z Was zmieniły się miesiączki po stosowaniu ovulomedu? Chodzi mi o to czy czas miesiączki się skrócił i czy są słabsze. Nie wiem czy to normalne po tym preparacie czy się martwić;)
 
Do góry