reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ovulomed max

reklama
Rozwiązanie
My tez o pierwsze dziecko walczyliśmy dosyć długo, ale najpierw to było na zasadzie co będzie to będzie, a potem były starania całkiem długie. Ja i tak polecam femibilion, może i jest drogi, ale w ostateczności naprawdę pomógł. Teraz ciesze sie dwójka zdrowych chłopców. Jeden 2,5 lat drugi 4,5 miesiąca. Polecam ci też fajną apke, bo dokładnie wylicza dni płodne, owulację i okres nazywa się flo
Mam co prawda nie do, ale dwie inne. Z flo nie byłam zadowolona. Mam Hashimoto, które teraz weszli w tsh poniżej normy i tak z cykli normalnych 30 dniowych w ciągu 3 miesięcy zmieniły się na 45 dniowe. Kupię sobie ten femibion1. Dzięki!!
Czy u którejś z Was zmieniły się miesiączki po stosowaniu ovulomedu? Chodzi mi o to czy czas miesiączki się skrócił i czy są słabsze. Nie wiem czy to normalne po tym preparacie czy się martwić;)
Mi się miesiączka wyregulowała, nie skróciła. Po półtora miesiąca stosowania zaszłam w ciążę, a przed braniem w każdym cyklu testy były negatywne. Niestety ciąża była za słaba i poroniłam w 6 tyg
 
reklama
Do góry