reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja i testy owulacyjne

Alutkaa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Styczeń 2021
Postów
44
Witam. Może mi poradzicie. Zrobiłam wczoraj test owulacyjny (był to wg mojego kalendarzyka 10 dc dodatkowo dodam, ze widzialam u siebie śluz płodny) i wyszedł negatywny ( druga kreska bledsza). Dzisiaj zrobiłam kolejny test - śluzu już niestety nie zaobserwowała i mam wrażenie że kreska jest ciemniejsza. Jak myślicie, czy jest możliwość aby jajeczko się uwolniło, mimo braku śluzu płodnego i czy mogę jeszcze spodziewać się owulacji?
IMG_20210104_173436.jpg

IMG_20210105_141819.jpg
 
reklama
Witam. Może mi poradzicie. Zrobiłam wczoraj test owulacyjny (był to wg mojego kalendarzyka 10 dc dodatkowo dodam, ze widzialam u siebie śluz płodny) i wyszedł negatywny ( druga kreska bledsza). Dzisiaj zrobiłam kolejny test - śluzu już niestety nie zaobserwowała i mam wrażenie że kreska jest ciemniejsza. Jak myślicie, czy jest możliwość aby jajeczko się uwolniło, mimo braku śluzu płodnego i czy mogę jeszcze spodziewać się owulacji? Zobacz załącznik 1223020
Zobacz załącznik 1223023
Rób kolejne testy w następne dni. Kreska jest ciemniejsza. Co do śluzu, ja nigdy go nie miałam
 
Witam. Może mi poradzicie. Zrobiłam wczoraj test owulacyjny (był to wg mojego kalendarzyka 10 dc dodatkowo dodam, ze widzialam u siebie śluz płodny) i wyszedł negatywny ( druga kreska bledsza). Dzisiaj zrobiłam kolejny test - śluzu już niestety nie zaobserwowała i mam wrażenie że kreska jest ciemniejsza. Jak myślicie, czy jest możliwość aby jajeczko się uwolniło, mimo braku śluzu płodnego i czy mogę jeszcze spodziewać się owulacji? Zobacz załącznik 1223020
Zobacz załącznik 1223023
Zrób test jutro,wydaje mi się, że jutro powinno być już widać ciemniejsza kreseczke 😊u mnie z dnia na dzień tak samo wygląda, w tym cyklu korzystam z apki premom, ja testy robię dwa razy dziennie😊
Na śluz dziewczyny polecają olej z wiesiołka, ja pije przywrotnik, też działa, ja już po połowie picia w cyklu zauważyłam poprawę śluzu... A teraz to jest idealny śluz płodny 😊
 
Zrób test jutro,wydaje mi się, że jutro powinno być już widać ciemniejsza kreseczke 😊u mnie z dnia na dzień tak samo wygląda, w tym cyklu korzystam z apki premom, ja testy robię dwa razy dziennie😊
Na śluz dziewczyny polecają olej z wiesiołka, ja pije przywrotnik, też działa, ja już po połowie picia w cyklu zauważyłam poprawę śluzu... A teraz to jest idealny śluz płodny 😊
Jak często pijesz ten napar? Może i ja spróbuje 😊
 
Jak często pijesz ten napar? Może i ja spróbuje 😊
Pije raz dziennie po pracy, tak pisze na opakowaniu i tak robię, w smaku ok jest jak na zioła, inaczej na to mówią Ziele Matki Boskiej, bo jest na wszelkie Kobiece problemy, można pić cały cykl, ale trzeba mieć na uwadze, że również może powodować wczesne poronienie... Ale dużo dziewczyn zaszło w ciążę, piło do końca cyklu i nic się nie stało, ja pije tak do ok 20 dc 😊 spróbuj, ja polecam, tanie, op około 6zl, nadal je mam (3,5 cykl piję) 😊
Na pewno nie zaszkodzi, ogólnie dobrze się po nim czuję i miesiączki nie są tak bolesne jak wcześniej 😊
 
Pije raz dziennie po pracy, tak pisze na opakowaniu i tak robię, w smaku ok jest jak na zioła, inaczej na to mówią Ziele Matki Boskiej, bo jest na wszelkie Kobiece problemy, można pić cały cykl, ale trzeba mieć na uwadze, że również może powodować wczesne poronienie... Ale dużo dziewczyn zaszło w ciążę, piło do końca cyklu i nic się nie stało, ja pije tak do ok 20 dc 😊 spróbuj, ja polecam, tanie, op około 6zl, nadal je mam (3,5 cykl piję) 😊
Na pewno nie zaszkodzi, ogólnie dobrze się po nim czuję i miesiączki nie są tak bolesne jak wcześniej 😊
To ja lecę do apteki 😁
 
reklama
Do góry