reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja

Aka91

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Wrzesień 2019
Postów
25
Dziewczyny, może zabrzmi to dziecinnie że się tu pytam, ale zaryzykuje. O tuz okres miałam 20.01, Owulacje powinnam dostać 2. 02 czyli w 14 cyklu, ale w tym dniu nie miałam śluzu. Najwięcej śluzu miałam w 10 cyklu potem przez 2 dni był kremowy, i bolał mnie lewy jajnik, więc teoretycznie powinnam mieć Owulacje w tych dniach, (dodam że zawsze jak miałam sluz miałam Owulacje). Po tym już nie miałam śluzu tylko strasznie sucho, więc wątpię że mogła być owu. Teraz jest 28 cykl gdzie powinnam dostać @ ale dziś nie dostałam, prawdopodobnie dostanę go jutro albo za 2 dni. Ale czy jest możliwość że owu też mi się przesunęła? I jest możliwością że śluz miałam 4 dni przed owu?
 
reklama
Dziewczyny, może zabrzmi to dziecinnie że się tu pytam, ale zaryzykuje. O tuz okres miałam 20.01, Owulacje powinnam dostać 2. 02 czyli w 14 cyklu, ale w tym dniu nie miałam śluzu. Najwięcej śluzu miałam w 10 cyklu potem przez 2 dni był kremowy, i bolał mnie lewy jajnik, więc teoretycznie powinnam mieć Owulacje w tych dniach, (dodam że zawsze jak miałam sluz miałam Owulacje). Po tym już nie miałam śluzu tylko strasznie sucho, więc wątpię że mogła być owu. Teraz jest 28 cykl gdzie powinnam dostać @ ale dziś nie dostałam, prawdopodobnie dostanę go jutro albo za 2 dni. Ale czy jest możliwość że owu też mi się przesunęła? I jest możliwością że śluz miałam 4 dni przed owu?
Wszystko jest możliwe. Zrób test najlepiej
 
Owuapcja może się przesunąć. Nie jest tak, że ma się owulacje 14 dc.
Też tak myślałam dopóki nie zaczęłam robić testów owulalcyjnych.
W szczęśliwym cyklu owulacje miałam 9dc.
 
No właśnie robiłam badania na progesterol i wychodzi ze był robiony 4 dni po owu i wyniki wyszly takie. Moim zdaniem była owu i to wcześniej
 

Załączniki

  • FB_IMG_1581932147771.jpg
    FB_IMG_1581932147771.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 61
Do góry