reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja

Dołączył(a)
18 Styczeń 2022
Postów
5
Cześć dziewczyny mam do Was pytanko, według apki tydzień temu miałam owulację i tego samego dnia doszło do stosunku. Na drugi dzień bardzo bolał mnie jajnik... teraz po tygodniu od domniemnej owulacji boli mnie podbrzusze i jajnik. Czekam na wykonanie testu ale jest jeszcze za wcześnie.. Czy to może być ciąża? Jakie miałyście objawy po zapłodnieniu?
 
reklama
To może być wszystko nawet gruszki na wierzbie. Aplikacja to najgorsze czym można się sugerować, owulacja żyje swoim życiem. Mogło boleć a owulacji mogło nie być w ogóle. Test wykonaj w dbiu spodziewanej miesiączki. Nie patrz na aplikacje i najlepiej kochajcie się co 2 dzień. Powodzenia
 
Cześć dziewczyny mam do Was pytanko, według apki tydzień temu miałam owulację i tego samego dnia doszło do stosunku. Na drugi dzień bardzo bolał mnie jajnik... teraz po tygodniu od domniemnej owulacji boli mnie podbrzusze i jajnik. Czekam na wykonanie testu ale jest jeszcze za wcześnie.. Czy to może być ciąża? Jakie miałyście objawy po zapłodnieniu?
Zapłodnienie nie daje żadnych objawów. Te występują jak pojawi się hormon ciążowy. A skoro jest beta to i testy pozytywne. Ból jajnika, podbrzusza czy piersi jest normalny w drugiej fazie cyklu.
Resztę objaśniła już @Sokzzuka. Aplikacja w żaden sposób nie potwierdza owulacji.
 
To może być wszystko nawet gruszki na wierzbie. Aplikacja to najgorsze czym można się sugerować, owulacja żyje swoim życiem. Mogło boleć a owulacji mogło nie być w ogóle. Test wykonaj w dbiu spodziewanej miesiączki. Nie patrz na aplikacje i najlepiej kochajcie się co 2 dzień. Powodzenia
Dziękuję za odpowiedź 😉
 
Do góry