reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja

Edym181

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Luty 2019
Postów
20
Witam czy według zdjęcia jest owulacja czy jeszcze nie?
IMG_20220612_221717.jpg
 
reklama
Nie, test jest jeszcze negatywny. Kreska niżej musi byc tak samo mocna lub mocniejsza niż ta wyżej. ja tez sie zastanawiałam kiedys, ale jak testowałam dalej i w koncu wyszedł pozytyw to nie miałam wątpliwości ;)
 

Załączniki

  • test owu.jpg
    test owu.jpg
    930,2 KB · Wyświetleń: 63
Cześć dziewczyny, 3 miesiac starania się o dzidzie tylko pierwszy był według kalendarzyka (bezskutecznie) zaczęłam więc przygodę z testami. W pierwszym cyklu nie wyszło mimo że serduszkowałam dwa dni przed pozytywnym testem w trakcie pozytywnego testu i dzień po. Mimo wszystko się nie udało. Dzisiaj pozytywny. Kiedy mam w końcu serduszkować?
 

Załączniki

  • 20220916_111125.jpg
    20220916_111125.jpg
    573,6 KB · Wyświetleń: 35
Cześć dziewczyny, 3 miesiac starania się o dzidzie tylko pierwszy był według kalendarzyka (bezskutecznie) zaczęłam więc przygodę z testami. W pierwszym cyklu nie wyszło mimo że serduszkowałam dwa dni przed pozytywnym testem w trakcie pozytywnego testu i dzień po. Mimo wszystko się nie udało. Dzisiaj pozytywny. Kiedy mam w końcu serduszkować?
najlepiej regularnie przez cały cykl, a nie tylko z nastawieniem na owu
 
Do góry