reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Padaczka

Basia80

Podwojna mamusia :)
Dołączył(a)
13 Wrzesień 2005
Postów
4 075
Miasto
Pl/Irl
Cześć
Jola ma 15 miesięcy. Zaczęło się niewinnie - takie tiki... Dziś miała już 3 eeg główki i wyszło źle. Mamy zrobić tomografię, ale wstrętna baba (czyt. lekarz) nie dała nam skierowania i jest nieuchwytna...
Nawet na prywatne badanie potrzebne jest skierowanie...

Jestem przerażona!!! Bo nie powiedzieli czy to na pewno padaczka (tiki trwały około 1,5 miesiąca). Boję się, że może to być guz... Joluszka rozwija się świetnie pod względem psychicznym, ale jeszcze nie chodzi - co strasznie mnie martwi.

Lekarze olewają a ja wymyślam co raz to nowe teorie.

Może macie dobrego prywatnego neurologa w Warszawwie, który pracuje w szpitalu.

Może macie podobne doświadcznia i coś mi poradzicie...

Pozdrawiam
 
reklama
Basiu, jutro rano napisze Ci na priv namiary do neurologa w Warszawie
pozdrawiam i postaraj się nie zadręczać (chociaż wiem, że łatwo powiedzieć)! Ja sama z 2 letnim dzieckiem przeleżałam kilka dni w szpitalu, bo miał robione wszystkie badania (łącznie z tommografią). Myślałam, że skonam z nerwów a okazało się, że wszystko ok!
pozdrawiam
 
czesc
moja corcia tak sie dziwnie otrzasuje jakby bylo jej zimno czy jakby miala cos kwasnego w ustach neurolog powiedzial ze nic jej nie jest ale ja i tak sie strasznie martwie??

Basia80 jakie tiki mialo twoje dziecko???
pozdrawiam
 
Witam..Wiem ze padaczka to nie jest latwa choroba nie wszyscy umieja sobie z nia poradzic. Sama w przedszkolu chorowalam. Mam pytanie czy sa osoby ktore zgodzilyby sie opowiedziec swoja historie do gazety? Padaczka jest problemem ktory dotyka bardzo wiele osob dlatego nie musicie byc sami! Prosze o odpowiedz na mojego e-maila czekam i goraco pozdrawiam cycolek90@o2.pl
 
Teraz to tylko 8 rodziców poszukuję do wypełnienia ankiety. Proszę pomóżcie:) Chcę skończyć pisanie tej pracy aby poznać problemy z jakimi borykają się rodzice dzieci chorych na padaczkę aby poznać ich i ich rodziców. Ich obawy, niepokoje, smutki aby móc lepiej pomóc dzieciom no i co najważniejsze to chcę przyjąć dzieci chore na padaczkę do swojej grupy przedszkolnej jak tylko będę nauczycielem:) Uważam że padaczka nie jest znana i dlatego ludzie a w szczególności nauczyciele się jej boja więc wolą wysłać takie dziecko do przedszkola integracyjnego. Ja tak nie chce postępować wiec podjęłam się tego tematu:) Więc proszę jak tylko macie ok 10 min proszę wyślijcie mi maila abym mogła wysłać ankietę no i proszę o szybkie wypełnienie do środy muszę mieć napisany 3 rozdział na podstawie ankiet:) mój mail sabse@poczta.fm gg 6878522 Pozdrawiam Sabina Stasińska
 
Do góry