reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pakowanie torby do szpitala ;)))

no ładnie! a ile Rudson za ten "hotel" płacisz? u nas też takie są tylko nawet nie wiem ile trzeba zabulić:-)
 
reklama
RUDSON; warunki prawie domowe....
ja chyba mam jakąś szpitalo-porodo-fobię, bo mimo, że to pomieszczenie na zdjęciu nie wygląda jak typowy szpital, to pojawienie się kilku elementów szpitalnych wywołało u mnie lekkie objawy paniki i dziwny ścisk w gardle.... jak ja sobie dam radę... boję się...
 
Ptasiorku ...nie bój się...masz jeszcze 100 dni, żeby się przygotować psychicznie:-) wszystko pójdzie gładko !

Rudson u Ciebie warunki *****:-D tylko życzyć, żeby poszło szybko !!!
 
PTASIORKU spokojnie!!! ja tłumacze sobie, ze tyle kobiet już urodziło i tyle rodzi codziennie, wiec co to dla nas?? trzeba przejść przez to i tyle, bo cofnąć już sie nie da... A JAKA NAGRODA!!!
 
hej,
ja też tak to sobiew próbuję wytłumaczyć... jak któregoś dnia przeczytałam artykuł o przbiegu faz porodu, to mi się słabo zrobiło i miałam łzy w oczach!!!! nie powinni o tym pisać! błoga nieświadomość chyba lepsza niż taki horror... a piasli o tym tak przedmiotowo i na ziamno, jakby rodząca kobieta była urządzeniem bez uczuć i poczucia godności...
 
Ptasiorku - ja jak pierwszy raz w szkole rodzenia o tym wszystkim usłyszałam, to byłam załamana... ale teraz po póltorej miesiąca zajęć, już się przyzwyczaiłam do tej myśli, że poród to coś "niemiłego"... ale bedzie dobrze :-)
 
Kobitki z tego szpitala to mnie "wykopia" od razu - max trzymaja 24 godz po porodzie hahahah

yulkana to jest standardowy szpital - ale samofinansujacy sie tzn moje ubezp go finansuje, nic za niego nie place, wszystko pokrywa ubezpieczenie. wszystkie szpitale tak wygladaja...ale wierz mi sa tez duuuzzzooo lepsze, ale ja ten musialam wybrac bo z nim wspolpracuje moj gin:-). W zeszlym roku mialam usuwany wyrostek w innym szpitalu, tam to byl dopiero mega wypas!!!! nawet net z laptopem mialam w sali (jednoosobowej)!!!! ale rachunek za operacje i jedna noc w szpitalu byl 25000$!!!!!....dobrze ze mam ubezpieczenie to wszystko pokrylo....tu jak sie nie jest ubezpieczonym to masakra...cale zycie sie splaca rachunki za leczenie:szok:
Taki szpital jak pokazuja np w serialu "Ostry duzur" to jest tzw miejski - publiczny i tam trafiaja ludzie bez ubezp, w wiekszosci miasto lub stan dofinansowuje ich leczenie...ale opieka jest duzo gorsza
 
reklama
Do góry