reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

reklama
No to ja zacznę paplanine ;D ;)

Listopadóweczki...jak się czujecie?? :) Czy dręczą was jakieś dolegliwości??

Ja się czuję dobrze i gdyby nie to że mam zdjątko mojego maluszka to nie powiedziałabym że jestem w ciąży ::)...nie mam mdłości...czasami tak mnie trochę zemdli, zakręci się w głowie ale nic poza tym...
I brzuszek ciągnie mnie ale tylko po prawej stronie ::) Widocznie tak się ulokowała kruszynka :)

Mihir...przeszły Ci plamienia??
 
No wlasnie slabiutkie..ale jest...lekarz powiedzial..ze taki urok ciazy:p
Ale dlatego tak rzadkio teraz pisze..mam nadzieje ze sie poprawi i ze znow bede sie rozpisywac na BB:)
Co do dolegliwosci..jeszcze..teraz nie mam nic:)Ale zyjemy sobie jakos:)
O:p A maz wariuje :p I wiecie co?Twarz mi sie lekko zmienila..Zlagodnialy rysy:)
Mam nadzieje ze dziewczyny tez beda sie odzywac:)
zaraz dopisze je do listy:)
 
Bo ja zapomnialam jeszcze czegos powiedziec:)
Kiedy trafilam na BB..nie odzywalam sie wcale:)Nawet nie zalogowalam sie..poprostu czytalam posty:)
Ale kiedy przyszlo mi xcos napisac bo nastal czas Fasolek..nie wiedzialam wielu rzeczy..Nawet nie wiedzialam o co chodzi z suwaczkami..byly fajnym dodatkiem ale nigdy sie nie wglebialam a tajniki ich robienia.Mialam problemy ze wstawieniem linka tak zeby byl widoczny tylko jego opis a nie jakies dziwne adresy..i w ogole..dlugo tu opowiadac..wiec..jesli ktos mialby jakiekolwiek problemy natury technicznej..(oczywiscie nie tylko te:) ) to moze walic smialo..Moze oszczedzi szukania przez godzine odpowiedzi na swoje pytanie:) Bo ja tak wlasnie robilam:p
Dziewczyny..nie dajmy sie zwariowac :D ::) Trzymajcie sie:)
 
Nie no..kobitki..szesc juz nas jest:)Czas sie ruszyc:)

A ja mam problem..biore witaminy i w ogole..
ale moje cialo jest odzierane z witamin i bardzo mi to pokazuje..
mam tak strasznie przesuszona cere...tak popekane usta...do tego cos w rodzaju stanu zapalnego skory..kosmos..
mam nadzieje ze u was lepiej:)
 
Witam Cię Mihir , ja jak na razię vzuję się całkiem nieżle , bolą mnie piersi , i dzisiaj rano pierwszy raz mnie zemdliło na widok śniadania
, a w piątek po calym dniu pracy , na bieliżnie niałam troszkę śluzu z delikatnym różowatym kolorze , czy któraś z was miała takie dolegliwości ????
 
Witaj Patusiu :) :) :)

Mnie cały czas bolą piersi a sutek to sie nie moge dotknąć ::) Na jedzenie mnie nie mdli ale za to na picie...na kawę, herbatę i soki...piję wodę mineralną ::)

Co do pracy to mam siedzącą przd kompem i staram sie nie przemęczać, chociaż praktycznie robię wszystko to co robiłam do tej pory...i czuję się narazie dobrze...no nie licząc tego że czasami czuję taką gulę w gardle...bleee...ale da się przezyć...wszystko dla mojej kruszynki :)

Mam nadzieję że mogę to napisać...nasza Mihir straciła dzidziusia... :( :( :(
 
Witam ię Monisia !!!! Przykro mi z powodu Mih........ :( Bardzo się boję takiej sytuacji , chciałabym ten okres największego zagrorzenia nieć już za sobą , trzeba czekac i być dobrej myśli trzymajmy za siebie kciuki ::)
Powiedz co z Twoim brzuszkiem ??? widac juz cos ???? na kiedy masz termin ????? Bo ja według lekarza 08.11 , i jestem w 8 tygodniu , a według mnie 22.11 i jestem na począdku 6 tygodnia .....buziaczki , w katowicach jest piękna pogoda , uszy do góry jest wiosna !!!
 
Przykro mi Mihir :( :(- trzymaj sie mocno - ja swoja pierwsza fasolke tez stracilam, ale szybko postaralam sie o nastepna
 
reklama
Hej kobietki!

Ja jestem na pocztątku i teraz samopoczucie jest swietne i oby tak dalej :).Na początku bolało mnie podbrzusze,ale jakoś z pomocą nospy dało sie wytrzymać. Teraz tylko piersi bola, swedzą troszkę i rosną, na szczęscie do Pameli jeszcze troszkę mi brakuje hihihi. Ciekawe co bedzie dalej...hmmyy

Pozdrowionka
3majcie sie
 
Do góry