reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Parcie na pęcherz

agutek_

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Kwiecień 2021
Postów
2 259
Hej ☺️
Od dwóch dni czuję dziwne parcie na pęcherz. Dokładniej odczuwam dziwny nacisk na cewce moczowej, ale nie zawsze mam pełen pęcherz 🤷🏼‍♀️. Chodzę dość często siusiu, ale nie sprawia mi to jednak żadnego bólu. Czasami czuję, że potrzebuję iść do toalety a ledwo co w ogóle wysiusiam. Jestem 11dpo i szukałam już trochę informacji, że to może być objaw przed miesiączką albo nawet wczesny objaw ciąży. Tego drugiego nie wykluczam, ale jeszcze nie wykonywałam testu. Czy któraś z was miała tego typu odczucia i mogłaby się podzielić swoim doświadczeniem? 🤔
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej [emoji3526]
Od dwóch dni czuję dziwne parcie na pęcherz. Dokładniej odczuwam dziwny nacisk na cewce moczowej, ale nie zawsze mam pełen pęcherz [emoji2372]. Chodzę dość często siusiu, ale nie sprawia mi to jednak żadnego bólu. Czasami czuję, że potrzebuję iść do toalety a ledwo co w ogóle wysiusiam. Jestem w 11dc i szukałam już trochę informacji, że to może być objaw przed miesiączką albo nawet wczesny objaw ciąży. Tego drugiego nie wykluczam, ale jeszcze nie wykonywałam testu. Czy któraś z was miała tego typu odczucia i mogłaby się podzielić swoim doświadczeniem? [emoji848]
11dc to ciąży na pewno nie ma. Możliwe, że jakaś infekcja lub zapalenie.
 
Hej ☺️
Od dwóch dni czuję dziwne parcie na pęcherz. Dokładniej odczuwam dziwny nacisk na cewce moczowej, ale nie zawsze mam pełen pęcherz 🤷🏼‍♀️. Chodzę dość często siusiu, ale nie sprawia mi to jednak żadnego bólu. Czasami czuję, że potrzebuję iść do toalety a ledwo co w ogóle wysiusiam. Jestem w 11dc i szukałam już trochę informacji, że to może być objaw przed miesiączką albo nawet wczesny objaw ciąży. Tego drugiego nie wykluczam, ale jeszcze nie wykonywałam testu. Czy któraś z was miała tego typu odczucia i mogłaby się podzielić swoim doświadczeniem? 🤔
W 11 dc to mogło nawet jeszcze owulacji nie być, a ci dopiero mówić o zagnieżdżeniu i objawach ciąży.
 
Zapalenie pęcherza. Nasiadówki z siana i kory dębu, nagrzewania okładami pęcherza, furagina, duzo pić. Ewentualnie lekarz.
 
Hej ☺️
Od dwóch dni czuję dziwne parcie na pęcherz. Dokładniej odczuwam dziwny nacisk na cewce moczowej, ale nie zawsze mam pełen pęcherz 🤷🏼‍♀️. Chodzę dość często siusiu, ale nie sprawia mi to jednak żadnego bólu. Czasami czuję, że potrzebuję iść do toalety a ledwo co w ogóle wysiusiam. Jestem 11dpo i szukałam już trochę informacji, że to może być objaw przed miesiączką albo nawet wczesny objaw ciąży. Tego drugiego nie wykluczam, ale jeszcze nie wykonywałam testu. Czy któraś z was miała tego typu odczucia i mogłaby się podzielić swoim doświadczeniem? 🤔
U mnie to był objaw zapalenia :( Polecam zrobić badanie moczu, nawet podstawowe po prostu
 
Autorka nie wyklucza ciąży, więc furaginy nie powinna przyjmować.
Tak, ponieważ współżyłam bez zabezpieczenia dzień przed wypadającą owulacją. Nigdy nie miałam problemów z pęcherzem, nie sądzę też by to było zapalenie. Nie wiele na to wskazuje, a tym bardziej dzisiaj już jest łagodniej z odczuwaniem parcia. Jednakże dalej chodzę często siusiu, nawet jak nic nie piję 🤷🏼‍♀️. Zauważyłam też brak apetytu pomimo, że czuję się głodna… Denerwuję się sama na siebie, że nawet nie wiem, co mogłabym zjeść by było dobrze 😅🙈.
 
reklama
Tak, ponieważ współżyłam bez zabezpieczenia dzień przed wypadającą owulacją. Nigdy nie miałam problemów z pęcherzem, nie sądzę też by to było zapalenie. Nie wiele na to wskazuje, a tym bardziej dzisiaj już jest łagodniej z odczuwaniem parcia. Jednakże dalej chodzę często siusiu, nawet jak nic nie piję 🤷🏼‍♀️. Zauważyłam też brak apetytu pomimo, że czuję się głodna… Denerwuję się sama na siebie, że nawet nie wiem, co mogłabym zjeść by było dobrze 😅🙈.
Jeżeli to objawy ciąży to test będzie już pozytywny. Objawy pojawiają się wraz z hormonem ciążowym, nie wcześniej. Sprawdź potencjalną ciążę, a jak test będzie negatywny to zadbaj i pęcherz.
 
Do góry