reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

:laugh: Czesc witam wszystkie dziewczyny. Skoro juz o tym mowa to z moim facetem mieszkamy w UK i jestesmy z roznych krajow. On jest z Portugalii - ja jestem z Polski. Spodziewamy sie naszego dzidziusia na 13 lipca - trzymajcie kciuki - pozdrawiam
 
reklama
czesc  dziewczynki wkoncu chwila wolnego
ostatnio jestem zabiegana  bo jade jutro do warszawy  dostalam  angaz do przedstawienia  w stolicy i bardzo sie cieze powrot do korzeni  ah ten TANIEC  milosc mojego  zycia 
kochane jak  ktoras jest w warszawi albo bedzie to zapraszam  na przedstwaieni w  ktorym tancze i spiewam
zaproszenia  czekaja
tetr  rampa
jak  bedziecie  mogly to dajcie zna chetnie  dam zaproszenia podwojne
od poniedzialkuczyli  10.12.2005 do 22.12.2005  dwa razy dziennie 11 i 19
tak poza tym to dzis ze stanem  ubralismy choinke  zeby juz byla  bo wrocimy dopiero p 26 do domu wiec  milo bedzie jak  juz bedzie na nas czekala  to nasza wspolna pierwsza  chinka  ktora razem  wybralismy ubralismy i przytargalismy do domu est  piekna i  gigantyczna  a jak  pachnie  to malo powiedzinae  pieknie  --pachnie przepieknie w zeszlym rok   choinka byla juz u moich rodzicow  wiec tak naprawde zeszloroczna sie nie liczy jako nasza tylko ta  pieknisia tego roczna od  ktorej zaczynamy naliczenie  wspolnie spedzonych lat   tak  wiec
pierwszy  rok  za soba i pierwsza choinka buuuuwperspektywiecalego zycia to nie zawiele
ale trzeba od czegos zaczac hahaha
a tak apropos warszawy to    troche sie  boje jechac  jade samochodem i jestem stara  paranoiczka  ..........
o swoja jazde sie nie  bpje  ale o kogos  kto moze wemnie   wjechac itp
ale  wole o tym nie myslec   bo az  gesia skorka mi idzie
ale odkad Amy sie urodzila to starsznei sie    stresuje  wypadkami  boje sie o nia o stana  itp
wy tez tak macie  moje drogie ??
a jak  wam  minal dzien ??
asiak  jeszce  raz  gratulacje i witamy  na naszym gronie w naszym gronie
 
czy ktos tu jest czytylko tak sama do siebie pisze buuuuu
HELLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO????????????????????????
 
witam,ja dopiero teraz zobaczylam ten watek na tym forum,wlasciwie to nie bywam tu czesto i moze dlatego tak pozno go wypatrzylam. ;)Ale sie tez tu dopisze ja jestem polka a moj maz jest Finem i mieszkamy w Finlandii...juz razem 3 lata,a teraz spodziewamy sie naszego pierwszego dzidzusia,porod przweidziany na 24 luty ...pozdrawiam :)
 
stanola- no troche sobie pogadalas /sama ze soba :laugh:/ ale pozniej wszyscy Twoje rozmowki czytaja :-) Nie jestes paranoiczka, a jesli tak to dolaczam do grona, ja takze mam jakis strach jezdzenia samochodem. Ostatnio, gdy jechalam na lotnisko do Warszawy (jako pasazer) i siedzialam w przodzie zdecydowalam sie przesiasc na tylne siedzenie samochodu, bo mialam jakiegos dziwnego stracha, gdy wszystkie te wielkie tiry nas wymijaly, mialam okropne wizje i wcale nie balam sie o siebie, tylko o moja dzidzie w brzusiu.
stanolu- a co to za rodzaj tanca i spiewu wykonujesz? brzmi bardzo rozrywkowo ;-) Pozdrawiam serdecznie
 
Ja chce, ja.. zaproszenie!!!! Chetnie by sie wybrala na Twoje przedstawienie Stanolu. Mieszkam w Wawie to nie bedzie raczej problemu, zebym tylko byla w formie, bo w koncu to juz 9ty miesiac :laugh: Jak moglabym dostac zaproszenie? A tak poza tym to bardzo Ci dziekuje za mile slowa otuchy, wiele dla mnie znacza, naprawde... Pozdrawiam wszystkie stare i nowe bywalczynie!!! Caluje. Ania
 
anusia kanusia SUPER ze przyjdziez zaproszenie czeka
na privet napisze ci moj nr telefony albo yy daj moj to sie umowimy
z mila checia
moge skas cie zabrac bo jestem mobilna jak by cos
a gdzie w warszawie mieszkasz bo to moj drugi dom ta nasza szara stolica :))
Blondi szkoda ale next razem sie uda
Anya wlasnie tak mialam sama do siebie ale naszeczescie juz odpowiedzialyscie az milo misie zrobilo
hehe nie ma to jak paranoje

Anyu wiec ja to przez 14 lattanczylam taniec klasyczny a od 6 lat funky -jazz
stara baleciara jestem
i tak sobie wlasnie tancze jest coraz gorzej bo juz nie ta sana kondycja ale jestzcze daje rade jako tako jak mnie chca jeszcze w teatrze wiec moze nie jest tak zle

przedstawienie najblizsze sa to koledy w wersji komiczno bajkowo pustynejj - super, naprawde super spektakl
Kata pozdrawiamy finlandie i zagloadaj do nas czesciej i koniecznie napisz cos o sobie

o mala mi sie obudzila i slysze tylko zasywanie sie do reki spadam nakarmic moje malenstwo
pozdrawiam wszystkie goraco
pa
 
reklama
Stanolu tak pytam o ten taniec, bo to moje dawne klimaty i milosc zycia, ktora niestety jakos uleciala :( Ja praktykowalam taniec nowoczesny z polaczeniem elementow baletowych. Czulam sie wtedy young & fit, a teraz niestety nie te lata :-) Problemy z krzyzem etc ;-) Zycze udanego wystepu!
 
Do góry