reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
majeczka02 zapraszamy
Ja z zakupami ciuszków tez sie wstrzymam. A co do wózka to się jeszcze zastanawiam czy w paźdierniku jest sens kupywania wózka głębokiego czy nie lepiej kupić spacerówke bliżej wiosny...
 
Witajcie! Dzis byłam na usg i okazało się,ze to 9 tydz i 4 dzień! Termin mam na 31 pazdziernika. Więc moje miejsce tutaj:-):tak: Przyjmiecie mnie do swego grona?:-)

Witaj Majeczko. A jednak trafiłaś na październikowe mamusie :-). Pokaż fotki z usg na Mamusie październikowe u lekarza :tak:
 
Ale dzisiaj dzień zakupowy:-D

Ja też dziś wpadłam do lumpa i wyhaczyłam fajne spodnie typowo ciażowe za 10 zł:-p i bluzeczko sukieneczke za 8 zł:rofl2:
I kupiłam sobie pół-buciki ale juz w normalnym sklepie:-p

Co do zakupów dla maluchów. Ja zakupy w poprzednich ciążach szybko robiłam. Tzn nie kupowałam hurtowo ale jak coś fajnego widziałam kupowałam. Pozniej pod koniec siadałam przegladałam co ewentualnie jeszcze brakuje i tylko dokupywałam;-)
A na sam koniec zaostawało łóżeczko i wózek.

Teraz praktycznie mało co bede kupować bo BARDZOOOOO DUŻO MAM a czekaja mnie we wrzesniu jeszcze inne wydatki. Mamusie dzieciate w roku szkolnym wiedza o co chodzi:tak::tak: Ale na pewno na koniec wrzesnia chce juz miec wsio zapiete na ostatni guzik:-p
 
Majeczka02 witamy:)

Ja jakos kiepsko wczoraj spałam i czuję się prymulona...piwa bym sie napiła ale mój mężu mi zabrania nawet łyka...
 
Majeczka02 Witam i gratuluje. Zycze spokojnych miesiecy:tak:

Chiara1 właśnie zauważyłam ze nie wciagnełam Cię na liste, ale juz to zrobiłam:zawstydzona/y:
 
reklama
Majeczka02 witaj w październikowych mamach. Fajnie że kolejna mieszkanka lubelskiego :-)
Ja za rzeczami dla dzieciaczka zacznę się rozglądać jak będziemy znali płeć dzidziusia;-)Choć dużo osób jest przekonana, ze to będzie chłopczyk...Oczywiście z moim mężem na czele:-D
Przeglądam sobie aukcje na allergo ale jeszcze nic nie zamawiałam, ale mam już mini listę tego co będe chciała kupić...Która każdego dnia się powiększa. Miłego wieczorka.
 
Do góry