reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

ale trzeba być dobrej myśli, ja co prawda takie poważne zakupy również odkładam na poźniej, a przynajmniej poczekam do wakacji, ale jak mi się coś spodoba to nie wiem czy nie kupię.
A jeśli chodzi o zakupy dla siebie, to ja tez zamówiłam sobie na allegro spodnie ciążowe, takie eleganckie bo ja musze w pracy jakoś wyglądać znośnie. U mnie w mieście nie ma sklepu z odzieżą dla ciężarnych, dlatego muszę zamawiać w internecie, chociaż tam również nie ma za dużego wyboru.
 
reklama
Jeśli chodzi o ciuszki dla maluszka to też nie jestem pewna czy czegoś nie kupię jak mi się to spodoba ale jeśli chodzi o łóżeczko czy też o wózek dla maluszka to nie jeszcze nie czas na takie rzeczy...-tak mi się przynajmniej wydaje...

 
ja powolutku zbieram sie do domku, zajrze pewnie wieczorem, a najpewniej rano...znowu będe miała duzo do czytania, pewnie bedziecie siedziały do północy :-)
 
Widzę, ze się u nas działo od rana...

Miały do mnie przyjść dziś 2 koleżanki z pracy więc kupiłam 2 gatunki ciasta...przyszła najpier jedna z ciastem a, potem druga z drożdżówkami hihihi Teraz mogę pół miasta wykarmić.

Ja również się oglądałam za ciuszkami ale nic nie kupiłam:-( Może jutro coś znajdę:)
 
Ja zawsze chodziłam pozno spac, teraz staram sie tak najpozniej o tej 24-1, ale i tak czesto zasnac nie moge, na szczescie rano moge sobie pospac. Co do zakupow to ja sobie kupilam w zeszłym tygodniu 2 pary dresów, zeby miec po domu czy na spacer z psem, sweterek i jedne takie w miare eleganckie spodnie, ale nie wiem jak długo je ponosze, bo sa mi tylko troszku duzo w pasie, ze musze pasek miec. Jedne mi sie tak podobały, normalnie sliczne były, ale najwiekszy był rozmiar 40 i jak je ubrałam to były mi idealne na teraz, a za pare tygodni pewnie bym sie w nie, nie zmiesciła, ale chyba sobie je kupie jednak, chyba ze gdzie indziej wieksze znajde troszke. Ja od kilku lat chodze prawie tylko i wylacznie w jeansach, a teraz mi w nich nie wygodnie i wiekszosc juz mnie uciska, chyba tez sie musze zaczac rozgladac za ciazowymi spodniami. A chciałam sobie kupic buty jakies, jedne w miare eleganckie i jedne jakies bardziej sportowe, ale przeszłam calutka Gdynie, az mnie nogi bolały i nic mi sie nie spodobało, wszedzie te baletki smieszne, a mi w nich tak nie wygodnie, ze nie moge na nie patrzec albo szpilki same, a ja bym chiała buciki na takim chociaz lekkim podwyzszeniu chociaz z 1-2cm, bo w całkiem płaskich oprocz adidasów to ja nie umiem chodzic. No nic zabieramy teraz z Patrykiem pieska i idziemy do lasu na spacerek :-) Bede pozniej pewnie :-)
 
Co do ubrań to ja sobie ostatnio kupiłam spodnie jensy biodrówki z dość rozciagliwego materiału wiec troche w nich pochodze. Do tego kupiłam sobie kilka bluzek na późnie jak mi brzuch urośnie już większy bo jak narzaie jeszcze sie mieszcze w bluzki tylko z kurtkami i spodniami już gorzej dlatego z rozpiętym suwakiem chodze:-D, Ale jutro sie wybieram na zakupy za jakimiś butami wiec moze jeszcze coś kupie :-)
Co do rzeczy dla dziecka to ja się wstrzymam pewnie do września wtedy będzie można oczymś pomyśleć , jak narazie oglądam :-)
 
Ja też planuje takie duże zakupy dla dzidziusia na sierpień-wrzesień bo narazie to nie ma sensu i naprawdę nie chcę zapeszać...A widziałam już takie cudne ciuszki, że aż nie mogłam się oprzeć żeby nie kupić ale na szczęście mój mnie jakoś powstrzymuje,chociaż nie wiem jak długo tak wytrzymam... Coś czuję, że następnym razem wrócę do domciu z jakimiś ciuszkami dla maleństwa... :tak: ;-)

 
Ja to wózki ogladam przedewszystkim ,żeby mieć rozeznanie na później. Co do ciuszków to ja mam chrześnice 7 miesięcy i jak cś się mi podoba to moge zawsze jej kupić bo mojej fasolce to jeszcze zawcześnie
 
O tak na punkcie wózków i łóżeczek to ja mam bzika i też już się rozglądam i szukam. Jeśli chodzi o wózki to muszą być wielofunkcyjne-przynajmniej dla mnie... Wolę wydać więcej kasy ale bedę miała wózek głęboki, spacerówkę i i fotelik w jednym zakupie a do tego są też gondole...normalnie super... :tak: ;-)

 
reklama
A ja sobie zamierzam w przyszłym tygodniu kupić ciuszki ciążowe przez Allegro. Juz czas, bo cosik mnie od wczoraj wybrzuszyło :szok:;-)
A dla dziecka zacznę pomału kupować może za miesiąc lub dwa, jak ciąża będzie bardziej zaawansowane. I nie chcę kupować wszystkiego na sam koniec, bo wtedy dopiero odczuje to po kieszeni :tak:
 
Do góry