reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

malutka22, a może od razu jedź do szpitala. W zeszłym roku czekałam prawie tydzień na wizytę u lekarza, bo wolałam do niego niż do szpitala. Ale i tak w końcu do szpitala trafiłam, tyle że już było za późno
 
reklama
Narazie to źle się czuję i w głowi mi się kręci czasami... Nie wiem-jeszcze troszkę chyba poczekam...To są bardzo słabiutkie plamienia ale tak czy inaczej pojadę do szpitala....

 
Kaka82 to i tak długo nie miałaś rozmów z wc:-)U mnie co 2-3 dni mam spokój, to kolejnego dnia wracają z podwójnym uderzeniem:szok:
Malutka22 pędź szybko do szpitala, tam napewno Cię przyjmą a i Ty będzisz spokojniejsza, nie potrzebnie będziesz zamartwiać się na zapas.
 
malutka22 ja w czwartek przed swietami obudzialam sie i na wkladce mialam doslownie 3 male plemki krwi lekarz kazal mi natychmiast przyjezdzac!!! tez mialam zawroty glowy i tak w oczach mi sie dzialo jak sie dzieje kiedy na snieg sie patrzy w sloneczna pogode!!
i od tamtego czasu biore luteine, plamienia wiecej nie mialam tylko to co wtedy z rana, ale to nie sa blachostki...
jedz do szpitala!!!
 
Hej dziewczyny...
A ja dzisiaj niezbyt miło zaczynam dzień bo z plamieniami-wprawdzie słabiutkie ale są... Do lekarza już się nie dostanę- poczekam jeszczę troszkę i w najgorszym wypadku pojadę do szpitala... Tak bardzo się boję... :-(



Malutka
nie czekaj, wsiadaj w taxi i mykaj szybko do szpitala
 
Malutka 22 dziewczyny mają rację. Natychmiast do szpitala.
Ja też miałam drobne plamienia to natychmiast lekarka mi kazała na oddział przyjechać!!! i chwała Bogu, że to zrobiłam. Biorę duphaston, co prawda już jedną tabletkę, ale biorę.
Trzymamy za Ciebie mocno kciuki i daj koniecznie znać jak wrócisz.
 
Cześć dziewczyny proszę o pomoc strasznie męczy mnie suchy kaszel całą noc nie spałam, co mogę brać na to, bo już mnie brzusio boli od kaszlu
 
Ja już po obiadku...chociaż tak naprawdę co chwilę coś jem. Dziś tak nie bardzo zdrowo, ale jakoś nie mogłam sobie odmówić zapiekanki, zresztą zawsze je lubiłam. W zanadrzu mam jeszcze kanapeczkę na mały głodek.
Na dworze ponuro i chłodno, a już się cieszyłam na słoneczną wiosnę.
 
reklama
Witam mamusie :-)
jeszcze tu nie pisałam, ale też mam termin na 6 październik. Moge się przyłaczyć? Widzę że wąteczek dudni życiem:-) i dużo Was tu jest :-).

malutka22 - dziewczyny dobrze radza jedź do szpitala
 
Do góry