reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Witaj Zawada:)

Malutka22 i ja myslę, ze do szpitala musisz jechać. trzymam kciuki za Ciebie.

Luna25 moze mleko z miodem złagodzi kaszel??

Gusia35 małe odstępstwa w deicie napewno nie zaszkodzą.

U mnie dzisiaj był brat i przy nim zaliczyłam po raz drugi wc. Musiał się biedaczek nasłuchać odgłosów. A ja sie czuje zmęczona. Może czas się położyć i poczytac:)
 
Malutka22 mam nadzieje ze juz jestes w szpitalu i sprawdzasz co tam sie dzieje:wściekła/y:

Kaka dopiero teraz przeczytałam propozycje o kawce. moze innym razem sie uda;-)

Luna25 mozesz spokojnie brac syrop z cebuli (kupujesz gotowy lub robisz;-))

Zawadka Witamy w naszym gronie. Pisz śmiało my lubimy sobei pogadać:-p

Guska jak masz taka potrzebe to jedz i sie niczym nieprzejmuj;-)
 
Witam nową mamusie, co do rady dla mnie to niestety moja ginka nie zaszczyciła mnie swoim nr tel. a dzisiaj nie przyjmuje, co do mleka to nie działa i tylko mnie po nim mdli, co do jedzonka to ja dzisiaj faolke po bretońsku mam ale tez nie zjem bo apetytu nie mam.
 
czesc dziewczyny.Mam do Was prosbe, znacie jakis skuteczny sposob na bol glowy.Od jkiegos czasu mam bardzo niskie cisnienie i codziennie walcze z strasznym bolem glowy.Juz nie moge wytrzymac, a boje sie brac tabletek.Macie tez moze takie bole.Ja odkad dowiedzialam si o dzidzi nie pije juz kawy i czasami mam cisnienie102/67.mysle ze to moze dlatego.czekam na rady.pozdrawiam
 
dziekuję kochane za miłe przywitanie:-) jakos mi lżej:tak:.
zmykam do domciu ale posaram sie wieczorkiem zajrzec do Was no i podpisy musze pouaktualniać:-)
miłego popołudnia
 
reklama
agniesia 25
ja biore eferalgan 500MG do rozpuszczania w wodzie.czasem pomaga,choc nie zawsze.bol glowy jest okropny,aaaj....tez czesto peka mi glowa :)
 
Do góry