reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Madziu no fakt nie przytyłam za dużo idealnie w normie:) ost mój gin powiedział ze ja to powinnam całe życie w ciąży chodzić bo mi "służy" myślałam, że go trzasne wtedy. Bo owszem może i żylakow nie mam i innych takich opuchięć jak to zwał, ale za to się inne objawy całą ciążę się mnie trzymają pierwsze mc to ciagle wymiotowałam i spałam, potem przeszło to się do mnie paskudna zgaga dokulała i na Rennie ciągle jade bo inaczej nie da sie wytrzymać, no i do tego czsem zatwardzenie i ciągłe "siusiu" a teraz to jak chyba każda z was mam problem z wygodnym spankiem, wierce się pół nocy, żeby małej wkońcu spasowała pozycja i przestała baraszkować:)

A mój piękny ostatnio wymyślił niezły dowcip, jak chce mnie troche podirytować to mówi:
"Kochanie, złotko moje wyprostój się i wciągnij brzuch" grgrgr dobrze, że patelni nie mam wtedy pod ręką bo bym go zdzieliła:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dorotko, mamyy podobny termin to może i podobne objawy:confused:
Ciekawa jestem czy dotrwam do usg 13.10. W piątek na ktg młody tak szalał, że normalnie chciał mi brzuchol chyba rozerwać już. Lekarz stwierdził, że wsio ok. Amplituda skurczowa do 40%.
 
hej ja tylko na chwile...jestem strasznie przeziebiona.Niunia chyba ode mnie sie zarazila,bo cala noc nie spala,marudzila i jesc nie chciala.Od poludnia zasnela i jest lepiej.Troszke sie martwie o nia,bo to taka kruszynka:zawstydzona/y:Jestem jednak dobrej mysli!Zycze milej niedzieli wszystkim!
 
MOTYLKU zycze zdrowka
CIRIL masz racje Mnie na chwile minelo ufff jak fajnie jak mija hehe
MADZIU moj juz chce jechac hehehe oczywiscie sie obserwuje i czasem nawet czas licze
I zas zaczyna bolec Ide sie polzyc
 
Ciril, Dorotka u mnie też się pojawia takie kucie w dole i to od tygodnia tak mam wieczorami jak sobie leże lub siedzę w takiej póleżacej pozycji to mała mi tam widocznie mocno naciska na szyjkę a jak jescze zacznie łapkami przebierać to uczucie jakby mi ktoś skóre od środka zdzierał, jech i wtedy mi pomaga jedynie zmiana pozycji na lewy bok.
madziunia bardzo chętnie bym wpadła bo pewnie spagetti pyszne, ale niestety trochę daleko :)
hehe Emilka znowu mi tańczy w brzuszku :)
 
Witajcie kochane!!!
Przepraszam ze tak malo sie odzywam ale obiecuje poprawe.Dzis wyjezdza juz moja mama i dopiero za tydzien przyjezdza tesciowa wiec zostaniemy sami z mala.
Nicole cudowna.Niestety nie karmie jej piersia bo nie dalam rady.Milam strasznie poranione sutki i ona ciagle plakala ze chce jesc.Zrobilo mi sie jej szkoda i zaczelam dawac jej butelke.Wydaje mi sie ze jest szczesliwsza, a napewno spokojniejsza i bardziej wyspana.Mam straszne wyrzuty sumienia, to nie bylo latwe, ale sluchanie jej placzu jest chyba jeszcze gorsze.Mimo wszystko uwazam to troche jako swoja porazke:-(

Z niecierpliwoscia czekam az wszystkie zostaniecie juz mamusiami abysmy razem mogly dzielic sie wrazeniami.
Pozdrawiam Was goraco, odezwe sie pozniej jak bede miala czas poczytac co u Was.;-)
 
Dorotko biorę się cały czas za to pakowanie, ale w myślach :-)

W ogóle jestem POTWORNIE rozdrażniona, mój P z moją mamą mieli pojechać tylko tam i z powrotem na wieś po te owoce!
A nie ma ich do tej pory. Wiem, że to wina mojej matki, bo jeszcze tu jeszcze tam, a jak dzwoniłam to właśnie kończyła coś tam sprzątać u mojego wujka.
K... niech przyjedzie i u siebie ten syf posprząta a później zabiera się za porządki u innych.
Poza tym teraz nie odbiera tel. co doprowadza mnie do furii, ale nic mi to nie pomoże! Mam to w dupie!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Przepraszam, ale musiałam to z siebie wyrzucić.:zawstydzona/y:

Magdziunia, ja byłam pewna, że "doda" nie przejdzie. Byłam w szoku, tyle fajnych i wartościowych ludzi odrzucili a tu wzięli transwestytę..
ale takie ich prawo.

Agniesia nie miej wyrzutów sumienia, chodziło Ci o jej dobro, a ból sutków jest baaardzo nieprzyjemny.
Nie wiem jak to się stało, że ja to jakoś przetrwałam, ale pamiętam, że było naprawdę bardzo trudno.
Grunt, że małej mleko smakuje i jest spokojna a przede wszystkim najedzona :tak::tak::tak::tak:
 
Witam sie i ja!!!!!!!
na pozatku dziekuje za troske, myslami bylam z Wami ale nie moglam napisac za co przepraszam bo wiem ze teraz kazda juz w kazdej chwili moze nam sie rozpakowac i czekamy na te radosne nowiny:tak:
Ja narazie czekam i teraz wiem co czula Justynka czy Agniesia jak lapaly doly!!:no: mnie teraz to dopada, mimo iz staram sie nie zadreczac gdzies w srodku czuje smutek ze musze w czwartek isc lezec a nie rozwija sie jakas akcja- dobija mnie to ze moze do poniedzialku albo i lepiej bede czekala na litosc lekarzy bo samo sie nie ruszy:no: a za dziecmi to sie zaplacze chyba.Dobra koniec smucenia:tak:

Justys jeszcze :tak:raz moje wielkie gratulacje LILIANKA sliczna zaraz ide obejrzec kolejne foty i rowniez tam pogratulowac:tak: zazdroszcze ci jak nie wiem:tak:
Motylku bedzie dobrze uwazajcie na siebie:tak:
Agniesia nie miej wyrzutow sumienia czasem tak jest ja z kazdym planowalam karmic a wychodzilo mi to miesiac teraz tez mam taki plann ia co wyjdzie zobaczymy:confused:

No to i ja sie w koncu witam prawie ze z rana:-D Zasnelam dopiero o 5 ale jacek i zosia pozwolili mi troche pospac i dopiero o 10 obudzili mnie sniadankiem do lozka:happy2::happy2:
Dzisiaj w nocy mialam kolejna porcje galarety najpierw biala z krwia a pozniej ciemno brazowa i bylo jej znacznie wiecej niz ostatnim razem. Zobaczymy moze sie cos ruszy a moze nie, brzusio daje o sobie znac, moze nie bolem bo on to dopiero bedzie przy porodzie, ale takim niemilym uczuciem a czasami troszke kuje.

Madzia a ja mysle ze ty juz masz drzwi od porodowki otwarte i lada chwila pojedziesz:tak:
Dorotko jak tam u Ciebie??? nie pokoi mnie ten Twoj bol???
Anna 22 moze i u ciebie sie cos zaczyna dziac???

Mnie wieczorami zawsze pobiera ale jak usypiam to mija:baffled: lapia mnie skurczyki i nawet bolesne ale nie widac krwi i to mnie dobija:baffled:No nic czekamy:cool2:
Anetko trzymam kciuki za jutrzejszy pobyt w szpitalu.Ty jutro bedziesz miala wywolywany porod juz tak? czy idziesz lezec i czekac jak ja w czwartek??
 
reklama
Do góry