reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Czesc dziewczyny . No u nas chyba był wczoraj sadny dzien u Antosia ale dzis juz lepiej zjadł troszke mleczka jest cut inny natomiast Maksio ciut gorzej. Spałam dzis 4 godz wiec jestm super wyspana ,. Teraz herbatka zielona .

Zobaczymy jaki bedzie dzisiejszy dzien ale mam nadzieje ze lepszy.

cZARNA ja tez czasem chciałabym jeszcze maluszka ale szybko przychodzi otrzezwienie raz ze wzgledu nazdrowie 2 ze wzgledu na moj system nerwowy. no i powró do pracy.

miłego dzionka

DZIEKUJE WAM ZA SŁOWA OTUCHY I WSPARCIA NAPRAWDE BYŁO MI CIEZKO DWOJE MALYCH DZIECI CHORYCH I NOSZENIE ICH RAZEM TO WIELKIE WYZWANIE JAK NA MOJE 54 KG

A DZIS IDE DO FRYZJERA I KOSMETYCZKI MAZ ZOSTAJE Z MALUCHAMI\

BUZIAKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
 
Dziewczyny dzięki za kciuki. Napewno by pomogły gdyby spotkanie sie odbyło:wściekła/y: Jestem zła bo znowu cos mu wypadło. Ale podobno w poniedziałek na pewno sie spotkamy. No zobaczymy. Wczoraj byliśmy na imprezce. No mój A popłyną bardzo:laugh2:. Nie widziałam go takiego już dawno :laugh2: No ale fajnie było do 2 w nocy gralismy w kalambury:-p Dziś mąż dogorywa. Dzis jestem umówiona między 15-16 z pania z Avon-u bo może zostane konsultantką:-p Nie wiem czy to dobry pomysł ale zobaczymy. I to tyle.
Wiosno!!!
wiosna1.jpg
 
heloo ja po fryzjerze w 90% blond :p
a tak nic nowego
kupiona sukienka na komunie :)
ty to kiedyś łysa będziesz:-p:-p:-p
czarna a moze jednak sie skusisz :p
może może jak będę miała pikny domek:rofl2::rofl2::rofl2:
Czesc dziewczyny . No u nas chyba był wczoraj sadny dzien u Antosia ale dzis juz lepiej zjadł troszke mleczka jest cut inny natomiast Maksio ciut gorzej. Spałam dzis 4 godz wiec jestm super wyspana ,. Teraz herbatka zielona .

Zobaczymy jaki bedzie dzisiejszy dzien ale mam nadzieje ze lepszy.

cZARNA ja tez czasem chciałabym jeszcze maluszka ale szybko przychodzi otrzezwienie raz ze wzgledu nazdrowie 2 ze wzgledu na moj system nerwowy. no i powró do pracy.

miłego dzionka

DZIEKUJE WAM ZA SŁOWA OTUCHY I WSPARCIA NAPRAWDE BYŁO MI CIEZKO DWOJE MALYCH DZIECI CHORYCH I NOSZENIE ICH RAZEM TO WIELKIE WYZWANIE JAK NA MOJE 54 KG

A DZIS IDE DO FRYZJERA I KOSMETYCZKI MAZ ZOSTAJE Z MALUCHAMI\

BUZIAKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
ehhh słonko dobrze ze M pomyślał o tobie i dał Ci dzień wolnego na regeneracje:tak::tak: Co do Antosia nie odpowiadałam bo ja w przeciwieństwie do dziewczyn nie wyobrażam sobie by dziecko nie jadło jak nie chce;-);-) robie cuda cudziki aby choć kilka kęsów zjadło:tak::tak:. Ale kazdy ma swoje zdanie na ten temat:tak::tak:
Dziewczyny dzięki za kciuki. Napewno by pomogły gdyby spotkanie sie odbyło:wściekła/y: Jestem zła bo znowu cos mu wypadło. Ale podobno w poniedziałek na pewno sie spotkamy. No zobaczymy. Wczoraj byliśmy na imprezce. No mój A popłyną bardzo:laugh2:. Nie widziałam go takiego już dawno :laugh2: No ale fajnie było do 2 w nocy gralismy w kalambury:-p Dziś mąż dogorywa. Dzis jestem umówiona między 15-16 z pania z Avon-u bo może zostane konsultantką:-p Nie wiem czy to dobry pomysł ale zobaczymy. I to tyle.
Wiosno!!!
wiosna1.jpg
ehhh szkoda ze cie wystawił:nerd::nerd:
Kurde ale masz fajnie z tym imprezkami, u nas tylko na zlocie rodzinnym gramy. A ja tak to kochammmmmmmmm. Muszę Kakę i jej ślubnego namówić:-p:-p

Witam sobotnio:rofl2:
Na dziś planów brak no chyba ze wypad do tesco bo muszę coś mamie kupić na urodzinki;-) A tak to codzienność;-)
 
Witam!
Dzis dzien okropny od rana za sprawą mojego M.
Nawet zaczynam marzyc o rozwodzie!
Mysli o tym dają ulgę!
No ale jak ktos od rana zaczyna awanture o niewyprasowane koszule Nawet nie che mi sie o tym pisac:no: Teraz przeprasza,ze przesadził, ale mi to rybka, niech sie wypcha! Mam go w d. !
 
heloo ja po fryzjerze w 90% blond :p
a tak nic nowego
kupiona sukienka na komunie :)
Pokaż się!!! Ja też dziś zafarbowałam, ale tradycyjnie na czarno:tak:
dzionek zabiegany najpierw wizyta ciężarnej koleżanki i co mnie zdziwiło na moje pytanie który to tydzień odp nie wiem 2? upssss
potem pojechałam do sis i czuje sie coraz lepiej nóżka sie ładnie goi. A po obiadku poszłam do kumpeli która tydzień temu urodziła córcie i normalnie ZAKOCHAŁAM SIĘ i chyba se wyciągne spirale:-D:-D:-D( nie no żart)
no to pa dziewuszki:rofl2:
Dziwne, jak można nie wiedzieć w którym się jest tygodniu:sorry:
Fajnie że siostra ma się ok!!!
Aja też byłabym skłonna wyciągnąć spiralkę bo moje dwie szwagierki w ciąży i ja bym też jeszcze chciała, ale zdrowy rozsądek podpowiada DOŚĆ:tak::tak:
Czesc dziewczyny . No u nas chyba był wczoraj sadny dzien u Antosia ale dzis juz lepiej zjadł troszke mleczka jest cut inny natomiast Maksio ciut gorzej. Spałam dzis 4 godz wiec jestm super wyspana ,. Teraz herbatka zielona .

Zobaczymy jaki bedzie dzisiejszy dzien ale mam nadzieje ze lepszy.

cZARNA ja tez czasem chciałabym jeszcze maluszka ale szybko przychodzi otrzezwienie raz ze wzgledu nazdrowie 2 ze wzgledu na moj system nerwowy. no i powró do pracy.

miłego dzionka

DZIEKUJE WAM ZA SŁOWA OTUCHY I WSPARCIA NAPRAWDE BYŁO MI CIEZKO DWOJE MALYCH DZIECI CHORYCH I NOSZENIE ICH RAZEM TO WIELKIE WYZWANIE JAK NA MOJE 54 KG

A DZIS IDE DO FRYZJERA I KOSMETYCZKI MAZ ZOSTAJE Z MALUCHAMI\

BUZIAKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Fajny dziś dzionek u Ciebie i mam nadzieję ze maluszki szybciutko wyzdrowieją:tak:
Witam!
Dzis dzien okropny od rana za sprawą mojego M.
Nawet zaczynam marzyc o rozwodzie!
Mysli o tym dają ulgę!
No ale jak ktos od rana zaczyna awanture o niewyprasowane koszule Nawet nie che mi sie o tym pisac:no: Teraz przeprasza,ze przesadził, ale mi to rybka, niech sie wypcha! Mam go w d. !

Poprawy nastroju życzę;-)
Śliczna ta Twoja Natalka:tak::tak:
Evelajna gratuluję udanego wyjazdu do klienta życzę więcej takich udanych zleceń!!!!!!!


A my mamy dwa nowe ząbki, dwie czwórki.
Dziś moje dziewczynki bawily się w ogrodzie bo piękna pogoda u nas.
M nie ma dziś w domu, ja wysprzątałam cały dom, Karolinka powycierała kurze i umyła wanne i zlewy w łazienkach, bo to jest jej zadanie co tydzień na sobotę:tak: zrobilam obiadek noi teraz palę w kominku i podczytuję bb....
 
Dziewczyny dzięki za kciuki. Napewno by pomogły gdyby spotkanie sie odbyło:wściekła/y: Jestem zła bo znowu cos mu wypadło. Ale podobno w poniedziałek na pewno sie spotkamy. No zobaczymy. Wczoraj byliśmy na imprezce. No mój A popłyną bardzo:laugh2:. Nie widziałam go takiego już dawno :laugh2: No ale fajnie było do 2 w nocy gralismy w kalambury:-p Dziś mąż dogorywa. Dzis jestem umówiona między 15-16 z pania z Avon-u bo może zostane konsultantką:-p Nie wiem czy to dobry pomysł ale zobaczymy. I to tyle.
Wiosno!!!
wiosna1.jpg




Wow, mamy nowe forum!!!!!!!!!!!!!!
Maksiowa, trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!


Przepraszam za wczorajszą nieobecnośc, załatwialiśmy sprawy zw. ze sprzedażą auta. Wylot na 100% w nast. sobotę, 6. marca :) Poza tym codzienność. Mały bardzo rozrabia, żywe srebro!!!!!!!! Nocki dalej takie same :( A w żółądku wciąż motyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobrej niedzieli!!!!! Buzka!!!!!
 
reklama
Wow, mamy nowe forum!!!!!!!!!!!!!!
Maksiowa, trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!


Przepraszam za wczorajszą nieobecnośc, załatwialiśmy sprawy zw. ze sprzedażą auta. Wylot na 100% w nast. sobotę, 6. marca :) Poza tym codzienność. Mały bardzo rozrabia, żywe srebro!!!!!!!! Nocki dalej takie same :( A w żółądku wciąż motyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobrej niedzieli!!!!! Buzka!!!!!

Gosia no no no teraz to już wielkieeeeeee odliczanie!!!!!!!!

Witam w niedziele
Szok jeszcze pozostał widząc nową szatę naszego forum.
Ale chyba mi sie podoba:))))
dziś w planach spacerek do pepco bo widzę w gazetce fajny płaszczyk na wiosne:-p:-p ale jak faktycznie dzień będzie wyglądał czas pokaże:rofl2:
 
Do góry